Інтерфакс-Україна
11:29 24.08.2025

Світові лідери продовжують вітати Україну з Днем Незалежності

1 хв читати
Світові лідери продовжують вітати Україну з Днем Незалежності
Фото: https://www.president.gov.ua/

Світові лідери продовжують вітати Україну з Днем Незалежності – поздоровлення надіслали президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, канцлер ФРН Фрідріх Мерц та президент Франції Емманюель Макрон.

Президентка Єврокомісії у вітанні України до Дня Незалежності запевнила Україну у підтримці зусиль України до свободи, демократії та незалежності. Фон дер Ляєн наголосила, що Україна бореться за свободу, демократію та незалежність, і зазначила, що всі зусилля спрямовані саме на ці устремління країни. "Ми з вами, стільки скільки треба. Бо вільна Україна – це вільна Європа", - написала вона в соцмережі Х.

Мерц у вітанні зазначив, що "українці з великою мужністю обороняються від нападів Росії. Вони борються за наш устрій на засадах свободи в Європі та за справедливий мир". Мерц також наголосив на незмінності підтримки України: "У День незалежності ми твердо стоїмо на їхньому (українців – ІФ-У) боці – сьогодні і в майбутньому", - написав він у соцмережі Х

Макрон надіслав президенту України Володимиру Зеленському привітання та висловив "всьому українському народу побажання процвітання та миру"". Він наголосив, що "Франція, разом з Німеччиною, залишатиметься поруч з Вами у пошуках сталого політичного вирішення конфлікту, що розриває схід вашої країни, і обстоюватиме суверенітет України в межах міжнародно визнаних кордонів."

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 124 особи на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 147 ворожих атак - Генштаб

Трамп у відповіді на заяву ХАМАС закликає Ізраїль припинити бомбардування Гази для звільнення заручників

Сибіга закликає Європу до спільного захисту від російських ударів по енергетичній інфраструктурі України

Арка "Укриття" на ЧАЕС нарешті повністю закрита після удару російського шахеда у лютому

Гендиректор МАГАТЕ вважає відновлення зовнішнього електропостачання ЗАЕС політичним, а не технічним питанням

У мюнхенському аеропорту призупинено польоти через повідомлення про помічений безпілотник

Сили оборони зачистили Соснівку, Хороше, Новоселівку та Січневе на Дніпропетровщині - DeepState

ХАМАС заявив про готовність звільнити ізраїльських заручників та обговорити план Трампа - ЗМІ

У Златополі на Харківщині аварійно зникло електропостачання після атаки РФ на критичну інфраструктуру – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА