Інтерфакс-Україна
09:33 25.08.2025

Майже 1 млн українців отримали разову грошову виплату до Дня незалежності на 1,1 млрд грн

1 хв читати
Майже 1 млн українців отримали разову грошову виплату до Дня незалежності на 1,1 млрд грн
Фото: НБУ

До Дня незалежності України понад 962 тис. українців з числа ветеранів війни та тих, хто має особливі заслуги перед Батьківщиною, отримають разову грошову виплату, повідомляє Міністерство соціальної політики, сім'ї та єдності.

Згідно з повідомленням міністерства, загальна суму виплат складає понад 1,1 млрд грн.

"Нагадуємо, що виплата до Дня незалежності була запроваджена у 2023 році, коли Кабінет міністрів України ухвалив розроблену Мінсоцполітики постанову "Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань", - розповіли у відомстві.

Зазначається, що відповідно до чинного законодавства, майже мільйон українців отримають ці виплати у розмірах від 450 грн до 3,1 тис. грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві уже 13 постраждалих, для гасіння пожежі у Деснянському районі залучено 2 гелікоптери

Дощова погода очікується у низці областей України ближчими днями

У Лозовій Харківської області близько 25 тисяч абонентів залишилися без світла через ворожий обстріл

Зеленський: Від початку року Росія випустила по Україні близько 770 балістичних ракет і більше 50 "кинджалів"

У пунктах пропуску Львівщини впроваджують систему EES, є черги - прикордонники

Сибіга: Достатня далекобійність дозволить нам позбавити Росію її засобів терору

Двох лікарів приватного медзакладу Одеси підозрюють у неналежному лікуванні, через що помер відомий одеський забудовник

Число постраждалих у Києві через ракетний удар збільшилось до 12 людей – мер

Атаки зазнав ключовий об’єкт Південної енергосистеми РФ - підстанція "Балашовська"

У Києві один із постраждалих помер в лікарні: число загиблих збільшилось до двох людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА