Інтерфакс-Україна
15:11 25.08.2025

Зеленський не вважає, що РФ йде на поступки

1 хв читати
Зеленський не вважає, що РФ йде на поступки

Заяви РФ про те, що вони готові не захоплювати далі Україну не є поступками, заявив президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з міністром фінансів та віце-канцлером уряду Німеччини Ларсом Клінгбейлем.

"Що стосується поступок Росії, мені про це невідомо. Я не вважаю, ті речі, які звучали з російської сторони, що вони готові не захоплювати далі Україну - є поступки. Я не вважаю, що поступками є те, що вони пропонують нам виходити з території, які Росія не контролює", - сказав Зеленський, відповідаючи на запитання кореспондента "Інтерфакс-Україна".

Водночас, він зауважив, що навіть діалог про це поза міжнародним правом.

Окрім того, президент додав, що терміни зустрічі лідерів залежать виключно від російської сторони, а також від США.

"Бо саме Сполучені Штати Америки запропонували, нагадаю, 7 березня припинення вогню. Ми це підтримали", - пояснив Зеленський.

Раніше повідомлялося, що віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що росіяни, на його думку, виявили готовність до гнучкості щодо деяких своїх вимог.

"Я думаю, що росіяни вперше за 3,5 роки цього конфлікту пішли на значні поступки президенту Трампу. Вони дійсно виявили готовність бути гнучкими щодо деяких своїх основних вимог. Вони говорили про те, що необхідно для закінчення війни", — сказав він в інтерв'ю Meet the Press на телеканалі NBC News.

ОСТАННЄ

"Укренерго" в четвер обмежуватиме електроспоживання цілодобово у всіх регіонах

Понад 34,3 тис. га розміновано від початку 2025р – Міноборони

Основна увага командування ЗСУ - на всебічному забезпеченні українського угрупування під Покровськом – Сирський

"Укрзалізниця" готова допомогти польським та європейським колегам у протидії ворожим диверсіям

Міненерго підтвердило призначення Некрасова т.в.о. міністра енергетики

Вище керівництво армії США прибуло до Києва для обговорення завершення війни

Туреччина вважає за доцільне відновити Стамбульський процес переговорів з ширшим спрямуванням розв’язання проблем - Ердоган

Підприємства критичної інфраструктури зможуть долучатися до державної системи ППО - Шмигаль

Київ отримав "сигнали" про пакет пропозицій США щодо припинення війни – ЗМІ

Т.в.о. міністра енергетики призначено першого заступника Некрасова – джерела

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА