Інтерфакс-Україна
21:51 26.08.2025

Кабмін пропонує припинити у відносинах з РФ дії Конвенції про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і багажу

1 хв читати
Кабмін пропонує припинити у відносинах з РФ дії Конвенції про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і багажу

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді припинити у відносинах України з Росією дії Конвенції про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і багажу.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у вівторок.

Зокрема, схвалено проект закону "Про припинення у відносинах України з Російською Федерацією дії Конвенції про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і багажу", яка була підписана 9 жовтня 1997 року в Бішкеку (Киргизстан).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АМКУ оштрафував двох виробників дієтичних добавок загалом на 11,1 млн грн

Прізвище нардепа Мамки фігурує на плівках про корупцію у "Енергоатомі" - Абакумов

Керівник ДП "НДІБВ" Савченко просить взяти Чернишова на поруки

Сили оборони проводять штурмові дії біля Яблукового, йдуть запеклі бої біля Варварівки на Гуляйпільському напрямку - речник

Буданов про справу "Мідас": антикорупційні органи відмінно спрацювали, викривши незаконну схему

Україна матиме нове переговорне вікно з РФ у квітні у разі нормального проходження зими – директор фонду ПЖ Чмут

ПА ОБСЄ приєдналася до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей

Україна та Литва узгодили перелік спільних науково-дослідних проєктів на 2026–2027рр

Поранений через атаку ворожого дрона помер у лікарні – Херсонська ОВА

Зеленський та Макрон взяли участь у форумі з питань спільного виробництва дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА