Інтерфакс-Україна
10:22 27.08.2025

Окупанти 60 разів обстрілювали населені пункти Сумської області за добу, троє поранених

1 хв читати

Три жителі Шосткинської громади Сумської області отримали поранення внаслідок обстрілів з боку російських окупантів протягом доби станом на ранок середи, повідомляється в телеграм-каналі Сумської обласної військової адміністрації.

"У Шосткинській громаді поранені троє чоловіків – 1990, 1981, та 1977 року народження", - йдеться в зведенні.

Протягом доби, з ранку 26 серпня до ранку 27 серпня 2025 року, російські війська здійснили 60 обстрілів по 31 населеному пункту в 15 територіальних громадах області. Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському, Шосткинському районах. Понад 20 ударів було завдано керованими авіаційними бомбами.

Повідомляється про пошкодження та знищення п'яти приватних будинків, автомобілів, цивільної інфраструктури.

"У Шосткинській громаді пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури; у Тростянецькій громаді пошкоджено нежитлові будівлі, приватний будинок, 7 автомобілів, 2 трактори; в Есманьській громаді знищено приватний будинок; у Середино-Будській громаді пошкоджено приватний будинок; у Білопільській громаді пошкоджено нежитлове приміщення та приватний будинок; у Річківській громаді пошкоджено приватний житловий будинок; у Сумській громаді пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури; в Охтирській громаді пошкоджено нежитлові будівлі", - розповіли в обладміністрації.

За добу місцевими органами влади спільно з підрозділами ДСНС, Національної поліції, громадськими організаціями з прикордонних громад евакуйовано три людини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА