Інтерфакс-Україна
16:46 28.08.2025

Україна змінила характер сучасної війни, а українські воїни стали співтворцями технологій – Шмигаль

1 хв читати
Україна змінила характер сучасної війни, а українські воїни стали співтворцями технологій – Шмигаль

Міністр оборони України Денис Шмигаль взяв участь у спільному заході Міноборони, Мінцифри та кластером підтримки оборонних технологій Brave1, на якому відзначив, що подальшими пріоритетами для перемоги у технологічній війні будуть люди, зброя, інновації та швидка адаптація.

"Будуємо нову екосистему ОПК із приватним сектором в центрі. Маємо системний підхід, який охоплює всі етапи: фінансування → виробництво → тестування → інтеграція. Build in Ukraine, Build with Ukraine, Defence City розширює можливості. Закликав виробників локалізувати ланцюги постачання, інвестувати в дослідження та розробки", - написав Шмигаль в телеграм за підсумками виступу.

Він заявив про "інвестиції в людський капітал" та повідомив про понад 25 партнерств із освітніми установами, а також про плани активніше інтегрувати досвід ветеранів в оборонно-промисловий комплекс.

"Завдяки дронам створено так звану Kill Zone — зону смерті, де ворог не може рухатися без суттєвих втрат. Але треба ще більше системності. Тому будуємо Kill Web. Це означає бачити більше, ухвалювати рішення швидше, вражати точніше", - додав Шмигаль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України нагадало прочанам-хасидам про неможливість гарантувати безпеку

Зеленський призначив суддею КС голову його науково-консультативної ради Барабаша

Кабмін ліквідував робочу групу з відшкодування завданих окупацією втрат і ще дві міжвідомчі комісії

Електропостачання знеструмленої через ворожий удар Дергачівської громади на Харківщині відновлено

Трьох посадовців і підрядника ДП "Ліси України" підозрюють у розтраті 4,3 млн грн

Кабмін зняв обмеження на кількість заступників голови правління ПФУ

Кабмін пропонує запровадити базову соцдопомогу з 1 січня 2026р

Рекрутинг бійців серед корінних народів РФ розпочали ГУР та Lobby X

Кабмін призначив екскерівницю "Українських гідромеліоративних систем" Овчаренко заступником міністра економіки

Кабмін дозволив використовувати кошти з "Пакунку школяра" на книги з 1 жовтня - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА