Інтерфакс-Україна
17:05 28.08.2025

Генсек ООН засудив атаку РФ по Україні та закликав до припинення вогню

1 хв читати
Генсек ООН засудив атаку РФ по Україні та закликав до припинення вогню

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш засуджує нічні ракетні атаки та атаки безпілотників Російської Федерації на українські міста, внаслідок яких загинуло та було поранено багато мирних жителів, зокрема дітей.

Про це йдеться у заяві речника генсека Стефана Дюжарріка.

"Внаслідок атак також було пошкоджено приміщення дипломатичних делегацій та офісів у столиці Києві. Напади на цивільне населення та цивільну інфраструктуру порушують міжнародне гуманітарне право, є неприйнятними та мають бути негайно припинені", - заявили в ООН.

Генеральний секретар повторив свій заклик до припинення вогню, яке "призведе до справедливого, всеохоплюючого та сталого миру в Україні – такого, що повністю підтримуватиме суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів, відповідно до Статуту ООН, міжнародного права та відповідних резолюцій ООН".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Терапевтичному саду на ВДНГ в Києві висадять понад 12 тис. рослин - Мінветеранів

Сили спеціальних операцій втретє уразили Волгоградський НПЗ

Видавництво "Човен" через погрози скасувало презентацію книжки "Голоси BLM"

УЦОЯО готовий до його запровадження НМТ у дводенному форматі, освітній омбудсмен виступає за одноденну модель

Верховна Рада підтримала запит до президента про присвоєння звання Героя України Парубію

Президент підписав закон про військового омбудсмана

Зеленський підписав закон про ратифікацію Угоди про сторічне партнерство між Україною та Великою Британією

Міністерства України та Польщі підпишуть угоду про співпрацю та про набуття навичок керування дронами - Косіняк-Камиш

Глава Міноборони Польщі прибув до Києва, обговорюватиме військову співпрацю

Українська AI-платформа дозволяє комерційним будівлям знизити енергоспоживання до 20%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА