Інтерфакс-Україна
20:26 28.08.2025

Китай дозволяє РФ воювати попри їхні заяви, що не можна розширювати війну - Зеленський

1 хв читати
Китай дозволяє РФ воювати попри їхні заяви, що не можна розширювати війну - Зеленський
Фото: https://www.president.gov.ua/

Китай дозволяє Росії продовжувати воювати, попри заяви про те, що не можна розширювати війну, і необхідність припинення вогню, заявив президент України Володимир Зеленський.

"На жаль, Китай дозволяє Росії воювати. Саме так це виглядає. І хоч було багато заяв з Китаю, що не можна розширювати війну, треба припинити вогонь, але дійсно сильних кроків не має", - сказав Зеленський у вечірньому зверненні у четвер.

Він зазначив, що треба переконувати глобальних суб'єктів, щоб вони діяли.

"Закінчення війни можливо завдяки силі тиску на того єдиного, хто продовжує удари, затягує будь-яке в регулювання. Росія щодня вбиває", - наголосив президент.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сторони підготували оновлений і доопрацьований рамковий документ щодо миру – спільна заява делегацій України і США

Кількість загиблих у Харкові внаслідок масованої атаки російських БпЛА зросла до чотирьох

Поромному комплексу "Орлівка" на відновлення після обстрілу РФ потрібно від кількох днів до кількох тижнів

Європейська переговорна позиція має бути достатньо сильною щоб спонукати Росію до переговорів - Мерц

Кількість постраждалих через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові зросла до 15

Сили оборони відбили з початку доби 177 ворожих атак - Генштаб

Кількість загиблих внаслідок атаки російських БпЛА у Харкові зросла до трьох - мер

Вже двоє загиблих і 8 постраждалих у Харкові внаслідок атаки російських дронів - ОВА

Одна людина загинула, 4 постраждали внаслідок ворожих ударів по Харкову

Рубіо: Я вірю, що ми досягнемо мети, нам просто потрібно більше часу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА