Інтерфакс-Україна
14:38 29.08.2025

Ізраїль відмовляється від гуманітарних пауз у Газі

2 хв читати
Ізраїль відмовляється від гуманітарних пауз у Газі

У місті Газа більше не будуть застосовуватися денні гуманітарні паузи для доставки допомоги населенню, заявила Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ).

"Відповідно до оцінки ситуації та розпоряджень політичного керівництва, починаючи з сьогоднішнього дня (п'ятниця), з 10:00 за місцевим часом локальна тактична пауза у військовій активності більше не поширюється на район міста Газа, який є небезпечною зоною бойових дій", - йдеться в повідомленні, опублікованому в п'ятницю в telegram-каналі ЦАХАЛ.

Разом з тим, зазначається в повідомленні, "ЦАХАЛ продовжить підтримувати гуманітарні зусилля поряд з триваючими маневрами і наступальними операціями проти терористичних організацій в секторі Газа для захисту держави Ізраїль".

За даними близькосхідних ЗМІ, раніше Ізраїль припиняв бойові дії з 10 ранку до 8 вечора, щоб забезпечити доступ продовольства і гуманітарної допомоги населенню.

Так звані "локальні тактичні паузи" діяли в Газі, Дейр-ель-Баласі і Муасі, де знаходяться переміщені особи.

ЦАХАЛ неодноразово закликав жителів міста Газа і північної частини анклаву евакуюватися напередодні запланованої наступальної операції ЦАХАЛ по захопленню міста і знищенню опорних пунктів угруповання ХАМАС, що залишилися.

Раніше представник ЦАХАЛ Авіхай Адраї заявив, що евакуація з міста Газа стала "неминучою".

8 серпня канцелярія прем'єра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу підтвердила, що кабінет безпеки схвалив його план щодо встановлення контролю над містом Газа ізраїльською армією. Ці плани викликали критику як всередині Ізраїлю, так і за кордоном.

ОСТАННЄ

31 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Уряд Польщі звернувся до Єврокомісії зі скаргою на розповсюдження закликів виходу Польщі з ЄС в мережі TikTok

Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА

Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА