Інтерфакс-Україна
17:34 04.09.2025

Завдяки Кличку збірна України з боксу зможе взяти участь у Чемпіонаті світу - президент World Boxing

2 хв читати
Завдяки Кличку збірна України з боксу зможе взяти участь у Чемпіонаті світу - президент World Boxing
Фото: https://sport.ua/

Участь збірної України з боксу в Чемпіонаті світу, який стартує сьогодні у Ліверпулі, стала можливою завдяки зусиллям Володимира Кличка. Про це повідомив президент World Boxing Боріс ван дер Ворст в ексклюзивному коментарі sport.ua.

 "Із радістю повідомляю, що українські боксери можуть взяти участь у першому чемпіонаті світу з боксу в Ліверпулі, який розпочинається в четвер. І дійсно, цей процес тривав ледь не до останнього дня і був складним. Але консенсусу вдалося досягти за допомогою комунікації мого радника та легенди боксу Володимира Кличка. Це ще й стало можливим завдяки неодноразовим запитам регіональних керівників боксу в Україні. Ось все це і сприяло тому, щоб World Boxing вирішив питання допуску українських спортсменів. Зрозуміло, що ніхто не хотів, щоб українські спортсмени пропустили цю історичну подію", - зазначив президент World Boxing.

Він наголосив, що участь України у Чемпіонаті світу є надзвичайно важливою для світового боксу, адже українські боксери є дуже професійними та піднімають своєю участю рівень змагань. 

"Участь України у чемпіонаті світу надзвичайно важлива. Український бокс всесвітньо відомий своїми чемпіонами. З огляду на триваюче вторгнення Росії в Україну, компанія World Boxing була мотивована знайти можливість для українських боксерів бути включеними до складу Ліверпуля 2025. Присутність українських боксерів сприятиме загальному високому рівню змагань", – наголосив ван дер Ворст.

Як зазначає сайт sport.ua, ще тиждень тому участь збірної України з боксу в Чемпіонаті світу була під питання, адже до кінця не було зрозуміло, чи зможе наша команда отримати дозвіл на участь у представницьких змаганнях. Через те, що Федерація боксу України ніяк не могла оформити членство у організації World Boxing, українські боксери пропустили Кубок світу в Казахстані і Чемпіонат Азії в Тайланді. Але напередодні Україну прийняли в товариство нещодавно створеної організації World Boxing. Вона була створена низкою національних федерацій аматорського боксу аби врятувати боксерські турніри на Олімпійських іграх, адже проросійська Міжнародна організація боксу (IBA) була назавжди позбавлена права їх проводити.

Нагадаємо, Чемпіонат світу з боксу серед чоловіків та жінок (еліта) пройде в Ліверпулі (Велика Британія) з 4 по 14 вересня. В змаганнях прийме участь 554 спортсменів (329 чоловіків та 225 жінок) з 68 країн.

 

ОСТАННЄ

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

Шмигаль обговорив із заступницею Генсека НАТО підтримку України та наслідки атаки на Київ

Єрмак: З ТОТ повернули ще трьох українських дітей у межах ініціативи Bring Kids Back UA

На Дніпропетровщині російські війська атакували рятувальників FPV-дроном під час ліквідації наслідків обстрілу — ДСНС

Зеленський: Працювали з українською переговорною командою щодо тексту в документі, який напрацьований зі США в Женеві

Трамп готовий зустрітися із Зеленським та Путіним після фіналізації мирної угоди щодо припинення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА