Інтерфакс-Україна
20:13 04.09.2025

Сирський заявив про створення ешелованої антишахедної системи

1 хв читати
Сирський заявив про створення ешелованої антишахедної системи
Фото: Головне управління комунікацій ЗС України

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський нараду, присвячену нарощуванню спроможностей за напрямком протидії ударним дронам типу "шахед".

"Ми створюємо ешелоновану систему протидії ворожим "шахедам" та "гераням". Наше спільне завдання – формувати більше таких екіпажів, навчати більше операторів-винищувачів, забезпечувати для них більше ефективних засобів ураження та РЛС", - написав Сирський в телеграм-каналі за результатами наради.

Він наголосив, що напрямок ППО пріоритетний і для держави, і для Збройних сил, адже від результативності системи "антишахедів" та надійності протиракетної оборони залежить безпека тилу.

"Тому – продовжуємо відбір особового складу для комплектування екіпажів БпЛА-перехоплювачів, формуємо нові штатні підрозділи. За підсумками наради поставив завдання для усунення недоліків та посилення роботи за напрямком дронів-перехоплювачів", - розповів Сирський.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Санчес обговорить з політичними партіями, як саме Іспанія сприятиме гарантіям безпеки для України

Мерц: Нам доведеться йти на компроміси, але ми намагатимемось досягти найкращого

Україна повинна забезпечити роботу молодим чоловікам, щоб вони не їздили до Німеччини, Польщі чи Франції – Мерц

Румунія готова виконати свою частину роботи шляхом підтримки України та посилення безпеки в Чорному морі - Дан

Хорватські військові не братимуть участі в багатонаціональних силах Коаліції охочих на території України - прем’єр

Мерц дав зрозуміти, що німецьких військ на українській землі поки що не буде - ЗМІ

Лісовий про викриття підпільної проросійської школи в Києві: ДСЯО невідкладно почне перевірку закладів, у яких діти фіктивно числилися як учні

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Чехія не направлятиме своїх солдатів до України, а ініціатива щодо боєприпасів може бути продовжена, якщо її профінансують інші держави - Бабіш

Велика Британія та Франція створять "військові центри" по Україні після припинення вогню – прем’єр Британії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА