Інтерфакс-Україна
15:08 05.09.2025

Речник МЗС: Новини щодо дронової угоди з США побачимо вже найближчим часом

1 хв читати
Речник МЗС: Новини щодо дронової угоди з США побачимо вже найближчим часом

Подробиці дронової угоди України з США стануть відомі вже найближчим часом, заявив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий.

"Ми всі розуміємо, що Сполучені Штати були з самого початку одним із ключових союзників України, які надали нам величезну підтримку. І, звісно, саме вони мають право і можливість розраховувати на спільне виробництво з Україною унікальних українських технологій. Таких, як українські дрони, які показали себе на полі бою", - сказав він на брифінгу в Києві у п’ятницю.

За словами, речника цю пропозицію президенту США Дональду Трампу зробив особисто президент Володимир Зеленський. Тихий додав, що така співпраця цікава американській стороні і показує, що партнерство України і Штатів взаємовигідне.

"Ви побачите більше деталей про цю роботу, я думаю, вже найближчим часом", - сказав він журналістам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони вночі збили 450 російських цілей, було влучання 27 ворожих ракет та 31 БпЛА – ПС ЗСУ

Росіяни за добу 17 разів обстріляли Донеччину, одна людина загинула – ОВА

Києво-Печерська лавра через погіршення погоди тимчасово закривається для відвідування

Зеленський після нічних обстрілів: РФ обирає терор та ескалацію, на неї потрібний максимальний тиск

Росіяни пошкодили зал слави Національного музею історії України у Другій світовій війні - Бережна

Росіяни атакували житлову та енергетичну інфраструктуру, у Києві 1100 будинків лишились без опалення – Кулеба

Дороги держзначення у 2026р отримають щонайменше 5 нових стоянок для водіїв вантажного транспорту – Мінрозвитку

Одна людина загинула, ще 5 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Сили безпілотних систем уразили за добу 1152 ворожі цілі

Понад 16 тисяч мешканців Лозівської громади Харківської області без опалення через нічні ворожі обстріли - мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА