Інтерфакс-Україна
20:16 06.09.2025

Одна людина отримала поранення внаслідок атаки російських БпЛА по Запоріжжю

1 хв читати
Одна людина отримала поранення внаслідок атаки російських БпЛА по Запоріжжю

Одну людину поранено внаслідок масованої атаки ударних дронів ворога по Запоріжжю, повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров у Телеграм.

"Жінка дістала поранень внаслідок ворожого обстрілу Запоріжжя. У неї осколкове поранення голови. Медики надають всю необхідну допомогу", - написав Федоров у телеграм-каналі.

Перед цим він повідомляв, що росіяни "скерували на Запоріжжя щонайменше 7 БпЛА". У місті сталося кілька пожеж. Внаслідок ворожої атаки пошкоджені дитячий садок, житловий будинок та підприємство.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб підтвердив ураження НПЗ "Славянский", низки об'єктів нафтогалузі на території РФ та артскладу на ТОТ України

Злочин СЗЧ припиняється, коли військовий звертається щодо подальшого проходження служби – Верховний Суд

Окупати атакували машину рятувальників на Донеччині, є постраждалі – ДСНС

Понад 12 тис. людей уже отримали соцпослуги в межах програми малих грантів - Мінсоцполітики

ДБР повідомило про затримання чернівецького експравоохоронця за підозрою у переправлявлянні харків'ян за кордон

Комісія при Міносвіти видала 345 свідоцтв про державне визнання документів про вищу духовну освіту в 2025р

План США та Європи передбачає посилення ЗСУ та розгортання європейських сил в Україні – ЗМІ

Росіяни вдарили по об'єкту теплогенерації у Херсоні – ОВА

Ветеранський фонд запустить тематичний грантовий курс у сферах виробництва та організації харчування в 2026р

ЄС знаходиться під безпрецедентним тиском з боку США перед зустріччю щодо фінансування України – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА