Інтерфакс-Україна
14:07 08.09.2025

Реформа шкільного харчування підштовхне партнерів бути активнішими в її підтримці, вважає Зеленська

1 хв читати
Реформа шкільного харчування підштовхне партнерів бути активнішими в її підтримці, вважає Зеленська

Перша леді України Олена Зеленська сподівається, що демонстрація реформи шкільного харчування під час майбутнього п'ятого саміту Перших леді та джентльменів підштовхне партнерів бути ще більш активними у їхній підтримці цієї реформи.

"Скажу так, ми будемо демонструвати її (реформу шкільного харчування - ІФ-У) наочно. По-перше будемо годувати наших гостей саме за рахунок спеціальних кухонь, виставки шкільного харчування. Наш фудкорт буде працювати на основі рецептурників, рецептури і технології, які ми зараз використовуємо в школі", - сказала Зеленська, відповідаючи на запитання кореспондента "Інтерфакс-Україна" під час пресконфренції у понеділок.

Перша леді зазначила, що партнери вже допомагають щодо реформи шкільного харчування.

"Я сподіваюся, що ця демонстрація того, до чого ми йдемо, як саме смакує ця шкільна їжа, до якої ми прагнемо, вона підштовхне ще наших колег бути більш активними", - наголосила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

Двоє літніх людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини – прокуратура

Двоє солдатів з КНДР, яких взяли в полон українські військові, попросили притулку в Південної Кореї - ЗМІ

Ввечері ворог знову бив по критичній інфраструктурі Харкова, постраждала одна людина

На Сумщині через ворожі атаки вже постраждало п'ятеро людей - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА