Інтерфакс-Україна
19:24 09.09.2025

Рютте у Лондоні обговорив зі Шмигалем подальшу підтримку України

1 хв читати
Рютте у Лондоні обговорив зі Шмигалем подальшу підтримку України

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте у Лондоні провів переговори із міністром оборони України Денисом Шмигалем, сторону обговорили подальшу підтримку України.

"Перебуваючи в Лондоні, я зустрівся з українським міністром оборони Денисом Шмигалем. Ми обговорили нашу подальшу підтримку України. Послання НАТО чітке: ми й надалі будемо з вами. Союзники єдині в прагненні припинити цю війну та досягти справедливого та міцного миру", - написав Рютте у соцмережі Х у вівторок.

30-те засідання Контактної групи з питань оборони України ("Рамштайн") у гібридному форматі стартувало у вівторок ввечері. У Лондоні присутні міністр оборони Великої Британії Джон Гілі разом з німецьким колегою Борисом Пісторіусом, генсек НАТО Марк Рютте та міністр оборони України Денис Шмигаль. Інші учасники приєдналися до зустрічі онлайн.

Раніше Шмигаль повідомив, що з командою відомства прибув до Лондона на засідання Контактної групи з питань оборони України ("Рамштайн"). Також було заплановано низку перемовин з урядовцями країн-партнерів і приватними виробниками.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку доби п'ятниці на фронті відбулось 129 бойових зіткнень - Генштаб

США кілька хвилин тому здійснили один з найпотужніших бомбардувань в історії Близького Сходу й знищили кожну військову ціль в Ірані

Сибіга відвідав Національну асамблею Панами з нагоди створення групи парламентської дружби "Панама-Україна"

Четверо людей, серед яких двоє дітей, постраждали внаслідок атаки РФ на Запоріжжя

У Парижі відбулася зустріч зі студентами Sciences Po та членами Глобальної коаліції українських студій – Зеленський

Заступник голови "Слуги народу" пов'язує кризу в Раді із підозрами НАБУ та САП

Стефанчук закликав утриматися від заяв щодо нардепів, які можуть порушувати презумпцію невинуватості та шкодити репутації Ради

Мерц закликав якнайшвидше припинити війну в Ірані

Зеленський зустрівся з філософом Бернаром-Анрі Леві

Очільники МЗС країн ЄС проведуть спецзасідання в Бучі 31 березня – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА