Інтерфакс-Україна
15:15 10.09.2025

Кабмін призначив ректора Маріупольського університету Трофименка заступником міністра освіти

1 хв читати

Кабінет міністрів України призначив Миколу Трофименка на посаду заступника міністра освіти і науки, повідомила голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина.

"Вітаю Миколу Трофименка з призначенням на посаду заступника міністра освіти. Співпрацюємо з Миколою давно. Молодий, прогресивний, ефективний. Все, що він зробив на посаді ректора релокованого і вже легендарного Маріупольського державного університету викликає велику повагу", - написала Гришина в мережі Facebook.

Трофименко є доктором політичних наук, доцент, ректором Маріупольського державного університету, заслуженим працівником освіти України. 

Як повідомлялося, 8 серпня Кабмін звільнив заступника міністра освіти і науки Михайла Винницького, який займався питаннями вищої освіти, зокрема питаннями обʼєднання університетів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд засудив до позбавлення свободи ще двох агентів фсб: один з них намагався підірвати поліцейських у центрі Києва – СБУ

Україна синхронізувала санкції проти РФ з Великою Британією - укази

Кабмін дозволив отримувати права категорії СЕ без річного стажу водіння вантажівки категорії С

Кабмін спростив процедуру проходження ВЛК для військових, які лікуються за кордоном

Кабмін затвердив програму дій уряду - Свириденко

Кабмін змінив порядок надання та оплати відпусток для підготовки та участі у спортивних змаганнях

ЄС навряд чи продовжить обмежувати закупівлі нафти і газу в Росії в рамках 19 пакета санкцій - ЗМІ

Сікорський відповів Орбану: зніміть вето на початок переговорів про вступ України до ЄС

Паліса домовився залучити команду ISW до вироблення конкретних рішень та експертизи

Шмигаль у Лондоні взяв участь у засіданні країн Е5

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА