Інтерфакс-Україна
01:52 11.09.2025

Затримано підозрюваного в стрілянині, в якій загинув Чарлі Кірк – ФБР

1 хв читати

Директор американського ФБР Каш Патель повідомив, що підозрюваний в стрілянині, в якій загинув політичний активіст Чарлі Кірк, затриманий.

"Підозрюваний у сьогоднішньому жахливому розстрілі, який забрав життя Чарлі Кірка, тепер затриманий. Дякуємо місцевій та державній владі Юти за співпрацю з @fbi. Ми надамо оновлену інформацію, як це буде можливо", - написав він в соцмережі Х.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп повідомив про смерть госпіталізованого після стрілянини в нього американського ведучого подкастів Чарлі Кірка.

Джерело: https://x.com/FBIDirectorKash/status/1965903392934633587

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Наглядова Рада НЕК "Укренерго" призначила шостого члена правління компанії на посаду директора з управління ризиками

Сибіга заявив про солідарність України з Великою Британією у зв'язку з терористичним інцидентом в Манчестері

Ніжин повністю знеструмлений, через це воду подаватимуть за графіком двічі на день

На Харківщині планується розширити примусову евакуацію сімей із дітьми на Великобурлуцькому напрямку

Президенти України та Кіпру обговорили оборонну співпрацю й спільні інфраструктурні проєкти

Сирський: Більшість ворожих ударних БпЛА знищується за допомогою перехоплювачів, наразі збільшуємо їх кількість

Міжнародна комісія з розгляду претензій запрацює на базі Реєстру збитків

Затримано водія Mercedes-Benz, який побив велосипедиста, нова підозра - залишення постраждалого у небезпеці - прокуратура

Зеленський закликав Португалію долучитися до ініціативи PURL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА