Інтерфакс-Україна
11:32 11.09.2025

Російський дрон влучив у собор в Сумах, який є одним із символів міста

1 хв читати

В Сумах російський дрон влучив у Свято-Воскресенський кафедральний собор ПЦУ, який є одним із символів міста, найстарішою кам’яною будівлею Сум і пам’яткою архітектури національного значення.

"Інформація щодо можливих постраждалих наразі уточнюється. Внаслідок удару зафіксовані пошкодження. На місці події працюють усі необхідні служби", - написав в.о. Сумського міського голови Артем Кобзар в телеграм-каналі.

Голова Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров також підтвердив влучання і пошкодження будівлі.

"Атака по такій святині – ще одне свідчення цинічних злочинів росії проти цивільних і нашої культурної спадщини", - наголосив він.

Внаслідок ворожого удару по собору в центрі Сум ніхто не постраждав. "Станом на 11:00 до медиків не звертався ніхто – ні працівники та відвідувачі собору, ні перехожі", - пізніше повідомив Григоров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 124 особи на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 147 ворожих атак - Генштаб

Трамп у відповіді на заяву ХАМАС закликає Ізраїль припинити бомбардування Гази для звільнення заручників

Сибіга закликає Європу до спільного захисту від російських ударів по енергетичній інфраструктурі України

Арка "Укриття" на ЧАЕС нарешті повністю закрита після удару російського шахеда у лютому

Гендиректор МАГАТЕ вважає відновлення зовнішнього електропостачання ЗАЕС політичним, а не технічним питанням

У мюнхенському аеропорту призупинено польоти через повідомлення про помічений безпілотник

Сили оборони зачистили Соснівку, Хороше, Новоселівку та Січневе на Дніпропетровщині - DeepState

ХАМАС заявив про готовність звільнити ізраїльських заручників та обговорити план Трампа - ЗМІ

У Златополі на Харківщині аварійно зникло електропостачання після атаки РФ на критичну інфраструктуру – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА