Інтерфакс-Україна
02:14 13.09.2025

Британський принц Гаррі відвідав місце ворожого обстрілу - Ткаченко

1 хв читати

Британський принц Гаррі, герцог Сассекський, відвідав Київ та ознайомився з наслідками російських обстрілів, повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.

"Сьогодні з нами поруч Британський принц Гаррі, герцог Сассекський. Мав нагоду показати високоповажному гостю місце однієї з російських атак", - написав він в телеграмі.

За словами Ткаченко, лише від початку року росіяни вбили 137 киян, з 12 - діти. Понад 700 людей постраждали, з них 46 - діти.

"Знищені вщент будинки - це універсальна мова. Наш біль не потребує перекладу також. І з нами пліч-о-пліч та співпереживають наші партнери та друзі України. Ми вдячні принцу Гаррі за увагу до нашого болю, за щире співпереживання", - зазначив він.

Як повідомлялося, принц Гаррі здійснив несподіваний візит до Києва на запрошення від українського уряду, заявивши, що хоче зробити все можливе, щоб допомогти одужати тисячам військовослужбовців, які отримали серйозні поранення у війні проти РФ, планується його зустріч з прем'єр-міністром України Юлією Свириденко, пише британська газета The Guardian в п'ятницю.

Джерело: https://t.me/tkachenkotymur/1745

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінекономіки очікує рекордних надходжень від приватизації за останні 10 років - понад 10 млрд грн

Орбан: поки Вашингтон веде переговори про мир, Брюссель знову "втратив напрямок"

Стубб про публікацію "мирного плану": оцінюємо ситуацію разом із нашими союзниками та Україною

Будь-який мир з Росією повинен мати згоду України – Стармер

Будь-які зусилля Трампа можна тільки вітати, лишилось, щоб РФ їх не зривала – ЦПД

В Україні відбулася перша церемонія вручення національної відзнаки "Родина для кожної дитини. Better Care Awards"

У Харкові троє підлітків постраждали внаслідок ДТП - поліція

Міносвіти оголосило конкурси на посади ректорів ще 5 університетів

ЗМІ розкрили 28-пунктний план щодо мирного врегулювання в Україні

Умєров заперечив повідомлення ЗМІ про погодження пунктів мирного плану: зараз вивчаються пропозиції партнерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА