Інтерфакс-Україна
06:59 14.09.2025

Рубіо обговорить із Нетаньягу можливу анексію Ізраїлем частини Західного берега – ЗМІ

1 хв читати

Державний секретар США Марко Рубіо під час свого візиту до Ізраїлю планує обговорити з прем’єр-міністром Беньяміном Нетаньягу можливість анексії частини окупованого Західного берега у відповідь на очікуване визнання держави Палестина низкою західних країн пізніше цього місяця, повідомляє Axios із посиланням на ізраїльських та американських чиновників.

За даними видання, Нетаньягу досі не ухвалив рішення про анексію та її можливий масштаб і прагне з’ясувати у розмові з Рубіо, чи підтримає цей крок президент США Дональд Трамп.

Зазначається, що в адміністрації Трампа викликали занепокоєння повідомлення ізраїльської сторони про позицію Рубіо, оскільки у США немає чіткої офіційної лінії з цього питання. У Білому домі та Держдепартаменті пройшли наради щодо формування публічної позиції, аби уникнути подвійних трактувань.

"Білий дім, звичайно, веде різні політичні дискусії, пов’язані з Близьким Сходом. Ми не коментуємо внутрішні зустрічі, які могли відбутися або не відбутися", – заявив представник Білого дому в коментарі Axios.

Перед від’їздом до Ізраїлю Рубіо сказав журналістам, що обговорить з урядом Нетаньягу реакцію на можливе визнання Палестини: "Ми сказали європейцям, що буде контрреакція", – заявив він.

Джерело: https://www.axios.com/2025/09/13/rubio-netanyahu-israeli-annexation-west-bank

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Набули чинності санкції України проти майже 700 морських суден, які росіяни використовують для фінансування війни

Петиція до Кабміну про впровадження щорічної прогресивної винагороди для військових набрала 25 тис. голосів

Коордштаб: Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них – українці і білоруські діячі Марія Александрова, Віктор Бабаріко та інші

Сирський: Ворог веде наступальні дії по всій лінії бойового зіткнення

Дитина та жінка постраждали внаслідок влучання дрона в цивільну автівку в Харківській області

Уряд ухвалив рішення про автоматичний військовий облік громадян України

Енергетики повернули світло для 40 тис. родин на Одещині після масованого удару

Лукашенко помилував 123 іноземців, з Білорусі на свободу повернуться п'ять українців

Стубб візьме участь у переговорах щодо миру в Україні у Берліні 15 грудня - ЗМІ

Ворог не в змозі протиснути українську оборону на півночі Покровська – 7 корпус ДШВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА