Інтерфакс-Україна
12:05 16.09.2025

Окупанти 97 раз обстріляли населені пункти Сумської області за добу, 9 жителів постраждали – обладміністрація

2 хв читати
Окупанти 97 раз обстріляли населені пункти Сумської області за добу, 9 жителів постраждали – обладміністрація

Не менше дев'яти мирних жителів Сумської області отримали поранення внаслідок обстрілів з боку російських окупантів за минулу добу, повідомляє начальник Сумської обланої військової адміністрації Олег Григоров.

"У Тростянецькій громаді постраждали шестеро людей: жінка 75 років, чоловіки 40 і 51 років, 16-річний хлопець, жінка 30 років і 12-річний хлопець (йому допомогу надали на місці). У Юнаківській громаді внаслідок влучання безпілотника в авто поранені чоловік 69 років і жінка 75 років. У Сумській громаді під час збиття ворожого БпЛА поранена жінка 29 років", - написав Григоров у Телеграм.

За його словами, всього у 17 громадах області було зафіксовано 97 обстрілів по 51 населеному пункту.

"Пошкодження у семи громадах: Сумська – об’єкт інфраструктури, нежитлові будівлі; Білопільська – приватний будинок, авто; Миропільська – екскаватор; Ворожбянська – нежитлові будівлі, майно інфраструктури; Дружбівська – приватний сектор; Середино-Будська – приватний будинок (знищено); Тростянецька – об’єкт інфраструктури, багатоповерхівки, авто", - написав Григоров в Телеграм.

За його словами, минулої доби з прикордоння було евакуйовано 59 людей.

Також Григоров повідомив, що ворог завдав масованого удару по околиці Сумської громади ударними БпЛА вранці у вівторок, зафіксовано щонайменше пʼять влучань у Зарічному районі Сум, попередньо – без постраждалих.

Раніше глава обладміністрації повідомляв про вісьмох постраждалих внаслідок обстрілів окупантами Сумської області 14 вересня. 13 вересня окупанти 104 рази обстріляли 56 населених пунктів у 16 громадах області, пошкодження були зафіксовані у семи громадах, про постраждалих не повідомлялося. 12 вересня було зафіксовано близько 100 обстрілів, загинули троє чоловіків, двоє жінок були поранені та госпіталізовані. Тоді за добу евакуювалися 13 мешканців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Імпорт російської нафти Індією у грудні впаде до мінімуму за три роки – ЗМІ

Ворог втратив 117 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 147 бойових зіткнень - Генштаб

ОВА: Внаслідок атаки на Запоріжжя госпіталізовано вже 12 людей

Bloomberg опублікував жовтневі розмови Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва про підготовку мирного плану

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА