Інтерфакс-Україна
15:04 18.09.2025

В Україну повернули тіла 1000 загиблих – Коордштаб

1 хв читати
В Україну повернули тіла 1000 загиблих – Коордштаб

Тіла 1000 загиблих, за попередніми даними, українських військовослужбовців, повернулися в Україну в рамках репатріаційних заходів, повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) в четвер.

“Сьогодні відбулися репатріаційні заходи. В Україну повернуто 1000 тіл, які за твердженням російської сторони належать українським військовослужбовцям”, - йдеться у повідомленні Коордштабу у телеграм-каналі у четвер.

Зазначається, що найближчим часом слідчими правоохоронних органів спільно з експертними установами МВС будуть здійснені всі необхідні експертизи та проведена ідентифікація репатрійованих тіл.

Раніше в цей день, повідомлялося, що Україна в рамках репатріаційних заходів передала Росії 24 тіла російських військових, знайдених на території України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Частина Одеси залишилась без світла й води внаслідок нічної атаки росіян - МВА

Посли ЄС домовились про скасування принципу одностайності щодо продовження заморозки активів РФ – ЗМІ

Трамп не виключає участі США у зустрічі представників України й ЄС 13 грудня

Орбан хоче підстрахуватися президентською посадою на випадок програшу "Фідес" на парламентських виборах - ЗМІ

Урсула фон дер Ляєн закликала Трампа не втручатися в європейську демократію – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 165 ворожих атак - Генштаб

Рада ЄС схвалила виділення Києву близько EURO 2.3 млрд шостого траншу в рамках Ukraine Facility

Військові пропонують запровадити щорічну винагороду за кожен рік служби - петиція

Білий дім: Трамп надзвичайно розчарований обома сторонами російсько-української війни

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА