Інтерфакс-Україна
15:33 22.09.2025

Кабмін перенаправив Міноборони 2 млрд грн на розвиток ОПК, нарощування виробничих потужностей і закупівлю озброєння

1 хв читати
Кабмін перенаправив Міноборони 2 млрд грн на розвиток ОПК, нарощування виробничих потужностей і закупівлю озброєння

Кабінет міністрів України перенаправив Міністерству оборони 2 млрд грн на розвиток оборонно-промислового комплексу (ОПК), нарощування наявних виробничих потужностей, закупівлю озброєння.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у понеділок.

Зокрема, залишок коштів, утворений станом на 1 січня 2025 року, джерелом формування якого були надходження спеціального фонду державного бюджету, та не використаний Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості, у сумі 2 млрд 50 млн 28,309 тис. грн спрямовано Міністерству оборони на здійснення заходів з реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення, закупівлі озброєння, військової (спеціальної) техніки, засобів та обладнання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Це найзмістовніша і найкраща зустріч відколи я на посаді – Рубіо про переговори з Україною у Женеві

Європейську контрпропозицію щодо встановлення миру в Україні з 24 пунктів вже надіслано США й Україні

Досягли дуже доброго прогресу й рухаємося вперед до справедливого та тривалого миру – Єрмак про зустріч з американцями у Женеві

Почалися перші виплати 1 тис. грн "Зимової підтримки"

"Укренерго" анонсувало на понеділок відключення в 0,5-3 черги порівняно з 1-2,5 чергами у неділю

Зеленський відреагував на слова Трампа про відсутність вдячності з боку керівництва України

Стубб і Мелоні обговорили 28-пунктовий мирний план США з Трампом - ЗМІ

Пасажиропотік через кордон за тиждень скоротився ще на 1,3%, потоки на в’їзд та виїзд майже рівні

Пастор Бернс про план з 28 пунктів: Компроміс без справедливості - не мир, а мовчання перед обличчям зла - це співучасть

Спецпризначенці СБУ завдали удару по окупантах у Покровську та на ТОТ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА