Інтерфакс-Україна
19:38 23.09.2025

СБС уразили два ворожих ЗРК "Тор-М2"

1 хв читати
СБС уразили два ворожих ЗРК "Тор-М2"

Оператори Сил безпілотних систем (СБС) Збройних сил України (ЗСУ) вразили у прифронтовій зоні два російських зенітно-ракетних комплекси "Тор-М2" загальною вартістю $50 млн.

"На одному з активних напрямків фронту оператори 412-го полку Nemesis СБС виявили та завдали ураження двом зенітно-ракетним комплексам "Тор-М2" противника. В результаті атаки одну установку було знищено, а інша зазнала серйозних пошкоджень", - йдеться у повідомленні СБС у Телеграмі.

Зазначається, що "Тор-М2" – це ЗРК малого радіусу дії, що застосовується противником у складі ешелонованої протиповітряної оборони для прикриття військ та об’єктів від ударів українських літаків, ракет і безпілотників, а також захисту систем ППО середнього та великого радіусу дії С-300 та С-400. Радіус перехоплення повітряних цілей – до 15 км. Вартість нової установки становить близько $25 млн.

Як повідомляється, орператори 412 полку здійснили ураження ЗРК противника, використавши "інноваційне рішення, деталі роботи якого не розголошуються".

 

ОСТАННЄ

Бережна: Україні всіляко потрібно показувати дані, які будуть спростовувати польські спекулятивні наративи щодо історичних питань

Керівник СЗР доповів щодо російського плану військової експлуатації території Білорусі - Зеленський

Пітчинг президентської програми "1000 годин контенту" планується на травень 2026р - Кравчук

Заморозки очікуються по всій Україні найближчої ночі

Україна взяла участь у навчаннях JEF "Tarassis–2025" в якості спостерігачів - Залужний

Військовий план ЄС передбачає проєкти з протидії БпЛА та посилення ППО на 2026 рік для стримування РФ – ЗМІ

Агентство відновлення заявило про відсутність надходжень від Києва на фінансування укриттів для інфраструктури столиці

АП ВАСК надала дозвіл на спецрозслідування щодо бізнесмена Жеваго по справі екс-голови Верховного Суду Князева

Литва виділить EUR30 млн на закупівлю озброєння для України - глава Міноборони

Лікар військової клініки на Одещині вимагав $2 тис. хабаря за визнання обмежено придатним - Нацполіція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА