Інтерфакс-Україна
12:15 25.09.2025

Росіяни просунулися у двох областях - DeepState

1 хв читати
Росіяни просунулися у двох областях - DeepState
Фото: https://t.me/GeneralStaffZSU

Російські окупаційні війська просунулися у Серебрянському лісництві в районі с. Дронівка (Бахмутський р-н, Донецька обл.) та с. Березове (Синельниківський р-н Дніпропетровська обл.), повідомили у четвер вранці аналітики OSINT-проєкту DeepState.

"Ворог просунувся у Серебрянському лісництві та поблизу Березового", - йдеться у повідомленні у Телеграмі.

У вранішньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України також повідомляється про бої в районі Дронівки: "На сіверському напрямку ворог здійснив сім спроб прориву в районах Серебрянки та у бік Дронівки і Ямполя".

Про атаки в районі Березового на покровському напрямку не Генштаб не повідомляв.

Таким чином, зона контролю російських окупантів за минулу добу зросла на 7.8 км. кв.

Як повідомлялося, в середньому минулого тижня окупанти збільшували площу контролю в середньому на 9,23 кв. км щодоби.

Раніше повідомлялось, що у середу російські окупаційні війська окупували сусідні села села Новомиколаївка Дніпропетровської та Новоіванівка Запорізькій області, а також просунулися біля трьох населених пунктів поблизу, повідомили аналітики OSINT-проєкту DeepState.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль побував на Запорізькому напрямку, перевірив будівництво фортифікацій

У Харкові створять КЗ "Ветеранський центр", який працюватиме за принципом "єдиного вікна"

Рубіо сподівається на угоду між Україно та РФ до кінця року

Волошин: Гуляйполе запекло боронять декілька підрозділів, командування чудово обізнане з ситуацією на цій ділянці

Бюджет Харкова на 2026 рік передбачає майже 950 млн грн на відновлення критичної інфраструктури і 300 млн грн на потреби військових та ТРО

"Укренерго" в суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Харківська міськрада продовжила податкові пільги для фізичних, юридичних осіб та підприємців

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

В Мінінформації Сербії вибачилися перед Україною за заяву очільника відомства про "платню територіями"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА