Інтерфакс-Україна
13:06 26.09.2025

На ВДНГ у Києві відновили басейн між 4, 8 та 10 павільйонами

1 хв читати
На ВДНГ у Києві відновили басейн між 4, 8 та 10 павільйонами
Фото: https://www.facebook.com/ievgen.mushkin?locale=uk_UA

Адміністрація Національного комплексу "Експоцентр України" (ВДНГ, Київ) відновила басейн на центральній площі комплексу між 4, 8 та 10 павільйонами, повідомив його генеральний директор Євген Мушкін.

“Більше 10 років цей басейн виглядав так. Це було жахливо, соромно і сумно. Ще й на центральній площі ВДНГ… Ми з радістю та гордістю відкриваємо повністю відновлений басейн між павільйонами №4, 8 та 10”, - написав він на Facebook-сторінці.

У коментарях до допису Мушкін пояснив, що весь цей час фонтан не могли відновити через брак коштів, а тепер “зібрали необхідну суму і зробили”.

Він додав, що в планах також відновити кілька озер за футбольним комплексом, проте це значно дорожче та займе більше часу, аби зібрати фінансування.

Наразі в комплексі проходить фестиваль “Книжкова країна” (25-28 вересня), відкриття басейну приурочене до цієї події.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Володимир Когут повідомив про відхід з посади т.в.о. начальника Полтавської ОВА

Сибіга після нічної атаки на Україну: Ми закликаємо наших партнерів вжити негайних заходів, щоб посилити тиск на Москву

ЖК "Комфорт Таун" знову постраждав від російського обстрілу Києва

Наступного тижня в Раді заплановано розгляд кадрових звільнень та призначень – Железняк

У Києві на Лівому березі застосовано екстрені відключення електроенергії – ДТЕК

Інтервали руху поїздів на червоній лінії метрополітену в Києві зменшено – КМДА

Росіяни атакували 24 населені пункти Запорізької області, зафіксовано поранення 55-річної жінки – ОВА

Трамп підтримує законопроєкт про санкції проти РФ: Сенатори можуть застосувати його лише за його дозволу

Прощання з журналістом Денисом Безлюдько відбудеться у п’ятницю пополудні в Києві

Росіяни обстріляли селище Текстильне на Херсонщині, постраждала матір та двоє дітей - МВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА