Інтерфакс-Україна
16:35 27.09.2025

Зеленський назвав дуже продуктивною зустріч з Трампом на Генасамблеї ООН

1 хв читати
Зеленський назвав дуже продуктивною зустріч з Трампом на Генасамблеї ООН
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський відзначив високу продуктивність зустрічі з президентом США Дональдом Трампом на полях Генеральної асамблеї ООН.

"Доручив якнайшвидше реалізувати всі домовленості щодо пакетів підтримки для України. Максимально оперативно виконаємо і домовленості, які були досягнуті на зустрічі з Президентом Трампом і його командою – дуже продуктивна зустріч", - написав Зеленський в Телеграм у суботу за результатами доповіді міністра закордонних справ України Андрія Сибіги щодо роботи на Генасамблеї, проведених зустрічей та домовленостей.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помер український режисер В’ячеслав Криштофович

Понад тисяча учасників взяли участь у зимовому забігу Spartan Winter 2025 - ГУР

Одна людина загинула, поранена 15-річна дитина через російські атаки дронами по Слов’янську - ДСНС

У Кременчуці водопостачання частково відновили, найскладніша ситуація з опаленням - мер

Окупанти завдали удару по цивільній інфраструктурі Сумської області, попередньо, без постраждалих - обладміністрація

Ситуація з електропостачанням у містах Кременчук та Горішні Плавні на Полтавщині після ворожої атаки залишається складною – обладміністрація

Окупанти обстріляли трьома КАБами село у Запорізькому районі, є руйнування, без постраждали- - обладміністрація

Спецпредставник США Келлог залишається оптимістом щодо перспектив врегулювання війни

У Кременчуці частково відновили водопостачання після атаки РФ - мер

ППО за ніч збила 179 з 246 повітряних цілей, є влучання на 14 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА