Інтерфакс-Україна
16:40 27.09.2025

На Оболонському острові в Києві підійняли перший в Україні Green Flag

2 хв читати
На Оболонському острові в Києві підійняли перший в Україні Green Flag
Фото: https://t.me/vitaliy_klitschko/5378

Оболонський острів в Києві отримав престижну міжнародну відзнаку Green Flag Award, яка свідчить про високі стандарти управління, безпеки, доступності та екологічності . Україна вперше брала участь у цій міжнародній програмі. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"На Оболонському острові підійняли перший в Україні Зелений прапор, Green Flag Award - це престижна міжнародна екологічна відзнака, яку отримав острів. Вона підтверджує, що улюблене місце відпочинку киян та гостей столиці відповідає високим міжнародним стандартам управління, безпеки, доступності та екологічності. Україна вперше брала участь у цій міжнародній програмі", - написав Віталій Кличко в своєму телеграм-каналі.

Як зазначив мер Києва, онлайн-оцінювання відбулося в кінці липня цього року за участі міжнародних суддів, що забезпечило прозорість та об'єктивність процесу. Організаторами заходу виступили Департамент захисту довкілля та адаптації до змін клімату КМДА спільно з КП "Плесо".

"Рішення про нагородження острова Green Flag Award ухвалили за підсумками ретельного тестування та перевірки відповідності наданої інформації реальному стану справ. Ця нагорода робить Оболонський острів ще більш привабливим місцем відпочинку", - зазначив Віталій Кличко.

Green Flag Award – міжнародна акредитація, заснована у 1996 році, яка встановлює стандарти якості для управління парками, природними територіями та іншими відкритими просторами. Її адмініструє організація Keep Britain Tidy за ліцензією Департаменту з підвищення рівня життя, житлової політики та громад Великої Британії, який є структурним підрозділом британського уряду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва

МЗС України порадило італійському віцепрем'єру апелювати до Путіна щодо завершення війни

Вечірній ворожий удар по Харкову був комбінованим, він спричинив пошкодження об'єкта енергетичної інфраструктури - Синєгубов

Федоров про результати Армія дронів. Бонус: понад 240 тисяч окупантів було ліквідовано у 2025р.

Генерацію пошкоджених ТЕЦ у Києві замінять розподіленими джерелами - Шмигаль

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

Генсек ООН заявив про виключний статус Ради Безпеки ООН в питаннях миру й безпеки

ДСНС попереджає про ожеледь та сніголавинну небезпеку у вівторок

Зеленський підняв розмір щорічних грантів молодим вченим і докторам наук до 300-700 тис грн

Ворожий БпЛА поранив дівчину в Запорізькій області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА