Інтерфакс-Україна
19:21 28.09.2025

Аварійно-рятувальні роботи в Києві завершені

1 хв читати
Аварійно-рятувальні роботи в Києві завершені
Фото: https://t.me/dsns_telegram

Станом на 19:00 вечора неділі рятувальники завершили аварійно-рятувальні роботи в Києві, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"Аварійно-рятувальні роботи у столиці завершені. Загинули 4 людини, серед них дитина, ще 13 осіб постраждали", - сказано в повідомленні в телеграмі.

Також психологи ДСНС надали допомогу 25 людям.

До ліквідації наслідків масованої російської атаки залучалися понад 300 рятувальників та 70 одиниць техніки.

Як повідомлялося, у Києві через ворожу атаку на світанку у неділю четверо людей загинуло, 14 – постраждало, один із них у важкому стані.

У ніч на 28 вересня (із 20.30 27 вересня) Росія завдала комбінованого удару по території України із застосуванням 595 ударних БпЛА і 48 ракетами повітряного та морського базування.

 

ОСТАННЄ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА