Інтерфакс-Україна
21:36 28.09.2025

Поліція Молдови попередила про недопущення порушень закону під час анонсованих протестів

1 хв читати

Національна поліція Молдови заявила, що не допустить порушень закону під час протестів, які анонсували в найближчі дні представники певних політичних сил.

Молдовська поліція повідомила, що має інформацію про "групи осіб", які планують протягом понеділка "організувати заворушення і дестабілізацію" в Кишиневі.

"Уточнюємо, що правоохоронні органи не допускатимуть порушень закону, порушення громадського порядку, створення небезпеки для громадян, а також загрози національній безпеці", – додали там.

Поліція Молдови нагадала, що організатори несуть відповідальність за проведення оголошених заходів.

"Закликаємо громадян аналізувати свої рішення та дії і не погоджуватися на участь у незаконних діях, за які вони можуть понести кримінальну відповідальність", – підсумували правоохоронці.

У свою чергу, народний депутат Ірина Геращенко (фракція "Європейська солідарність"), яка працює спостерігачем у складі міжнародній місії OSCEPA, повідомила, що в селах, де вони спостерігали за голосуванням, все проходить спокійно і без порушень.

"На цю годину на дільницях, які ми відвідали, проголосувало більше половини виборців. Дільниці відкриті до 21, потім - підрахунок голосів і перші результати від ЦВК. Вже потім дозволю собі аналіз цих дуже важливих для Молдови, України і Європи виборів", - пише вона в Facebook.

Геращенко додала, що російських спостерігачів на ці вибори не допустили.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула, пʼятеро постраждали внаслідок авіаудару по Благодатівці Харківської області - прокуратура

В Україні пройшов Jazz Bez XXV

Трамп заявив, що сподівається на швидку реакцію України щодо мирної угоди

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки - Генштаб

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Сенатори США закликали Трампа віддати Україні 5 млрд доларів заморожених активів РФ

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

Мексика продовжить підтримувати дипломатичні ініціативи України для досягнення миру — Стефанчук

Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА