Інтерфакс-Україна
08:30 29.09.2025

Трамп дозволив далекобійні удари по Росії – Келлог

1 хв читати
Трамп дозволив далекобійні удари по Росії – Келлог

Президент США Дональд Трамп дозволив далекобійні удари по Росії, заявив спеціальний посланник з питань України генерал Кіт Келлог.

"Я думаю, що, читаючи те, що він сказав, і читаючи те, що сказав віце-президент Венс, а також секретар Рубіо, відповідь – так. Використовуйте здатність завдавати глибоких ударів", - сказав Келлог у ефірі Fox News.

Він також додав, що "не існує такого поняття, як святилища".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пожежа в Києві внаслідок падіння уламків ворожого БпЛА – Кличко

8 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одна людина загинула і десятеро постраждали внаслідок масованої російської атаки в Дніпрі - ДСНС

Попередньо семеро постраждалих, в тому числі двоє дітей, внаслідок влучання ворожого дрона в багатоповерхівку у Дніпрі – ОВА

Аварійні відключення застосовані через масовані ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру - Міненерго

Російський дрон поцілив к багатоповерхівку у Дніпрі

Об'єкт енергетичної інфраструктури в Одеській області пошкоджено внаслідок атаки російських ударних дронів – ОВА

Кількість постраждалих внаслідок російського авіаудару по Харківській області зросла до 5 - поліція

Уряд на Раді безбар'єрності ухвалив рішення, які посилюють доступність послуг людям з обмеженими можливостями

Черевашенко призначений командувачем безпілотних систем ППО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА