Інтерфакс-Україна
09:39 30.09.2025

ПС ЗСУ: знешкодили 46 із 65 безпілотників ворога, є влучання у шести локаціях

1 хв читати
ПС ЗСУ: знешкодили 46 із 65 безпілотників ворога, є влучання у шести локаціях

Сили оборони України минулої ночі знешкодили 46 із 65 безпілотників, що атакували Україну, зафіксовано влучання на шести локаціях, падіння уламки - на двох, повідомили Повітряні сили Збройних сил ЗСУ.

"У ніч на 30 вересня (із 21.00 29 вересня) противник атакував 65 ударними БпЛА типу Shahed, "Гербера" і безпілотниками інших типів із напрямків: Брянськ, Орел, Курськ, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ – рф, Чауда - ТОТ Криму, понад 40 із них – "Шахеди", - йдеться у повідомленні ПС ЗСУ у телеграмі у вівторок.

Повідомляється, що за попередніми даними, станом на 09.00 протиповітряною обороною збито/подавлено 46 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера і дронів інших типів на півночі, півдні, сході та в центрі країни. Зафіксовано влучання 19 ударних БпЛА на 6 локаціях, падіння збитих (уламки) на 2 локаціях.

Наразі атака триває – на півночі та сході зайшли нові групи ударних БпЛА.

Повітряний напад відбивали авіація, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Середні темпи просування ворога минулого тижня не змінилися, але суттєво зросла "сіра зона" - DeepState

ЗС РФ розширили контроль у центральній частині Куп'янська — оновлення DeepState

Відзнаку імені О’Хейген Українського жіночого конгресу цьогоріч отримає військова з найтеплішим позивним

Рубіо може зустрітися з Лавровим 23 жовтня – ЗМІ

Каллас: Трамп, зустрічаючись із Путіним, "щиро хоче" покласти край війні, але без України та ЄС з цього нічого не вийде

Помер лідер групи Green Grey Андрій Яценко, відомий під псевдо "Дизель" - соцмережі

На покровському напрямку відбулось 55 бойових зіткнень – Генштаб

Рада ЄС звернулася до Єврокомісії запропонувати подальші заходи для підтримки енергобезпеки України

У ЄС мають намір після ухвалення 19-го пакету санкцій проти РФ розпочати розроблення 20-го

Каллас призначила спецпредставника для координації протидії "тіньовому флоту" РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА