Інтерфакс-Україна
12:39 03.10.2025

На Одещині, Миколаївщині та Херсонщині у суботу місцями сильні дощі, на високогір'ї Карпат – з мокрим снігом

1 хв читати
На Одещині, Миколаївщині та Херсонщині у суботу місцями сильні дощі, на високогір'ї Карпат – з мокрим снігом

У суботу, 4 жовтня, вночі у більшості західних, Одеській та Вінницькій областях, вдень в Україні, крім сходу, помірні, на Одещині, вдень і на Миколаївщині та Херсонщині місцями значні дощі з грозами, у північній частині невеликий дощ, повідомив Укргідрометцентр.

Вітер переважно південно-східний, 7-12 м/с, вночі на південному сході, вдень на сході країни місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі 5-10° тепла; вдень 12-17°, на сході та півдні країни до 20°.

На високогір'ї Карпат дощ, вночі з мокрим снігом; температура вночі близько 0°, вдень 1-6° тепла.

У Києві 4 жовтня вночі без опадів, вдень невеликий дощ. Вітер східний, південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 6-8° тепла, вдень близько 15°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії  ім. Бориса Срезневського в Києві 4 жовтня найвища температура вдень була  28,0 в 1888р., найнижча вночі  -2,6 в 1910р.

У неділю, 5 жовтня, невеликі, вдень на сході та південному сході помірні дощі, подекуди грози. Вітер переважно західний, 5-10 м/с, в Карпатах пориви 15-20 м/с. Температура вночі 5-10° тепла; вдень 12-17°, на сході та півдні країни до 20°. На високогір'ї Карпат дощ, вночі з мокрим снігом; температура вночі близько 0°, вдень 1-6° тепла.

У Києві 5 жовтня невеликий дощ, вітер західний, 5-10 м/с, температура вночі 8-10° тепла, вдень близько 15°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова ВАКС: Боюся, шо не встигнемо отримати нових суддів до травня 2026 року

Зеленський і Туск обговорили спільні оборонні проєкти

Переведення між Нацгвардією та Збройними Силами тепер можливе онлайн

Зеленський та Макрон скоординували позиції напередодні зустрічі "Коаліції охочих" у Лондоні

На Полтавщині депутата міськради підозрюють у недостовірному декларуванні на суму понад 200 млн грн

Мудра про призначення суддів: Те, що було в повноваженнях президента, не гальмувалося

ПриватБанк за 9 міс.-2025 збільшив чистий прибуток на 5%

Суд в Одесі оголосив вирок у справі агента ГРУ, який готував серію замовних убивств в Одесі, – 14 років ув'язнення

Чехія вже допомагає Україні у відновленні після ударів РФ – Зеленський після зустрічі з Фіалою

Прем’єр Чехії передав Зеленському в’язану брошку та підтвердив підтримку України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА