Інтерфакс-Україна
19:58 06.10.2025

Європарламент у середу обговорить вторгнення російських дронів в повітряний простір ЄС – порядок денний

1 хв читати
Європарламент у середу обговорить вторгнення російських дронів в повітряний простір ЄС – порядок денний

Депутати Європейського парламенту обговорять у середу нещодавні вторгнення РФ в повітряний простір Європейського союзу та критичну інфраструктуру, йдеться в порядку денному на поточний тиждень, опублікованому на сайті Європарламенту в понеділок.

Обговорення планується разом з представниками Європейської комісії та Данії, яка головує в Раді ЄС. Голосування за відповідну резолюцію заплановане на четвер, 9 жовтня.

Також у порядку денному Європарламента на поточний тиждень - мирні зусилля для Сектору Газа, спрощені правила ЄС щодо сільського господарства, цифровий суверенітет ЄС, завершення формування єдиного ринку. Україна не згадується.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак – Генштаб

Держдеп США не погодився з оцінкою ЦРУ щодо готовності Путіна до переговорів про мир в Україні – ЗМІ

Стефанішина: Україна розраховує на активну роль США у припиненні війни з Росією

Безпілотники атакували Запорізький район: понад 1,7 тис. абонентів залишилися без світла - ОВА

"Укренерго" у понеділок вводить графіки обмеження потужності для промисловості в окремих регіонах

У Сумському районі вже 13 поранених осіб та один загиблий - ОВА

Президент Литви пропонує обмежити транзит до Калінінграда та закрити кордон із Білоруссю - ЗМІ

До 10 зросла кількість постраждалих внаслідок ворожого удару по мікроавтобусу у Сумському районі

На Кіровоградщині троє людей загинули від отруєння чадним газом, серед них двоє дітей

Командувач СБС Бровді підтвердив удар по Бєлгородському водосховищу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА