Інтерфакс-Україна
21:44 06.10.2025

Для Нідерландів поглиблення промислової співпраці з Україною є ключовим пріоритетом - прем’єр

1 хв читати
Для Нідерландів поглиблення промислової співпраці з Україною є ключовим пріоритетом - прем’єр

Для Нідерландів поглиблення промислової співпраці з Україною є основним пріоритетом, заявив нідерландський прем’єр-міністр Дік Схооф, наголосивши на участі країни в ініціативі Build with Ukraine.

"Для Нідерландів головним пріоритетом є поглиблення промислової співпраці з Україною. Ось чому ми зобов'язуємося брати участь у ініціативі Build with Ukraine", - сказав він на третьому Міжнародному форумі оборонних індустрій (DFNC3) у Києві в понеділок.

Схооф зазначив, що таким чином нідерландські заводи "працюватимуть пліч-о-пліч з українськими інженерами, створюючи безперебійний канал для найсучасніших систем, які потраплять на поле бою".

"Одночасно ми зміцнюємо власну безпеку виробництва та сприяємо інноваціям по всій Європі. Це партнерство - більше, ніж стратегічна домовленість. На мою думку, це рятівне коло для людей, які захищають свою батьківщину сьогодні, та гарантія безпеки для всіх наших народів завтра", - наголосив очільник уряду.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Качка: Припинення повноважень наглядової ради "Енергоатома" - перший крок до наведення ладу та усунення корупції

Суд у Лондоні встановив ліміт витрат Боголюбова за різними судовими процесами з урахуванням нової справи ПриватБанку

Український військовий Кузнецов, арештований в Італії, припинив голодування, заявив Лубінець

Сирський: ЗС України нарощують підготовку екіпажів БПЛА та впроваджують стійкіші до РЕБ тактики й платформи

Аварійна ситуація з е/е виникла на Рівненщині, частина облцентру знеструмлена

Фігурант "Мідас" Миронюк може вийти під заставу в 136,6 млн грн – матеріали справи

МЗС та ЦСК забезпечать цілодобове реагування на ворожі інформкампанії проти України, зокрема із залученням ШІ

Усі фігуранти плівок НАБУ про корупцію в енергетиці мають негайно піти з посад – голова комітету Ради

Умєров: Будь-які спроби пов’язати мою роботу в Міністерстві оборони з "впливом" якихось осіб – безпідставні

Уряд достроково припинив повноваження наглядової ради НАЕК "Енергоатом" – Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА