Інтерфакс-Україна
11:23 07.10.2025

Уряди України та Литви активізують співпрацю у захисту критичної інфраструктури, – підписано меморандум

1 хв читати
Уряди України та Литви активізують співпрацю у захисту критичної інфраструктури, – підписано меморандум
Фото: https://t.me/dsszzi_official

Українські та литовські державні органи посилять співпрацю у царині захисту об'єктів критичної інфраструктури (ОКІ), зокрема у плануванні та впровадженні передових практик, а також у розвитку нормативно-правової бази, що передбачає підписаний сторонами меморандум, повідомила пресслужба Держспецзв'язку.

"Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Олександр Потій та головний радник урядового офісу Литовської Республіки Відмантас Каладінскас підписали Меморандум про взаєморозуміння у сфері захисту критичної інфраструктури", - йдеться у повідомленні у телеграм-каналі Держспецзв"язку у вівторок.

Зазначено, що документом передбачаються обмін досвідом щодо заходів планування захисту критичної інфраструктури; організація спільних семінарів та тренінгів, присвячених плануванню захисту критичної інфраструктури з метою обміну передовими практиками захисту ОКІ; підтримка у розвитку нормативно-правової бази України з питань захисту критичної інфраструктури, зокрема впровадження найкращих світових практик та вимог Директиви Європейського парламенту і Ради ЄС 2022/2557 від 14 грудня 2022 року.

Сторони підкреслили важливість такої співпраці, особливо в умовах війни, та запевнили у підтримці у межах підписаного документа.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб підтвердив ураження НПЗ "Славянский", низки об'єктів нафтогалузі на території РФ та артскладу на ТОТ України

Злочин СЗЧ припиняється, коли військовий звертається щодо подальшого проходження служби – Верховний Суд

Окупати атакували машину рятувальників на Донеччині, є постраждалі – ДСНС

Понад 12 тис. людей уже отримали соцпослуги в межах програми малих грантів - Мінсоцполітики

ДБР повідомило про затримання чернівецького експравоохоронця за підозрою у переправлявлянні харків'ян за кордон

Комісія при Міносвіти видала 345 свідоцтв про державне визнання документів про вищу духовну освіту в 2025р

План США та Європи передбачає посилення ЗСУ та розгортання європейських сил в Україні – ЗМІ

Росіяни вдарили по об'єкту теплогенерації у Херсоні – ОВА

Ветеранський фонд запустить тематичний грантовий курс у сферах виробництва та організації харчування в 2026р

ЄС знаходиться під безпрецедентним тиском з боку США перед зустріччю щодо фінансування України – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА