Інтерфакс-Україна
11:54 07.10.2025

РФ вчергове атакувала енергоінфраструктуру Харківщини, Чернігівщини і Сумщини, є знеструмлення у чотирьох областях

1 хв читати
РФ вчергове атакувала енергоінфраструктуру Харківщини, Чернігівщини і Сумщини, є знеструмлення у чотирьох областях
Фото: https://www.facebook.com/minenergoUkraine

РФ за минулу добу в черговий раз атакувала енергетичну інфраструктуру Харківської, Чернігівської та Сумської областей, повідомило Міністерство енергетики України у вівторок.

"У Сумській та Чернігівській областях ситуація залишається складною. Енергетики працюють безперервно, відновлюючи електропостачання споживачам", – зазначили у відомстві.

Наразі застосовуються всі можливі заходи для забезпечення стабільної роботи енергосистеми в умовах постійних атак. Станом на 7 жовтня у Чернігівській області діють обмеження споживання електроенергії.

Своєю чергою, за повідомленням НЕК "Укренерго", РФ напередодні та вже поточної доби вкотре атакувала енергетичну інфраструктуру України. Внаслідок цього на ранок є знеструмлені споживачі у Чернігівській, Харківській, Дніпропетровській і Донецькій областях. Складною залишається ситуація на Сумщині. На Чернігівщині місцевим обленерго вимушено запроваджені погодинні відключення в обсязі двох черг.

"Аварійно-відновлювальні роботи тривають, але їхнє проведення ускладнюється повітряними тривогами", – доповнив системний оператор.

Водночас, за інформацією Міненерго, в Україні триває підготовка до опалювального сезону: здійснюються ремонти та відновлення енергетичних об’єктів, формуються запаси необхідних ресурсів, а також вживаються заходи для посилення захисту критичної інфраструктури.

У міністерстві в черговий раз закликали споживачів раціонально використовувати електроенергію, особливо у пікові години споживання вранці і ввечері, що допоможе знизити навантаження на енергосистему.

ОСТАННЄ

Зеленський має прийняти угоду, інакше США припинить підтримку України - Трамп

Туск: унаслідок російської атаки на Тернопіль загинули громадянка Польщі та її семирічна донька

Глави МЗС України та Хорватії обговорили ситуацію на фронті, мирний процес і важливість європейської єдності

Сибіга поінформував главу МЗС Норвегії про переговори Зеленського з партнерами щодо припинення вогню

Президент Румунії вітає поновлені зусилля Трампа щодо припинення війни та підтверджує свою підтримку України

Мерц обговорив з Трампом план мирного урегулювання для України та домовився про наступні кроки

Історик Снайдер пояснює, чому російський план, який просувають США для України, не спрацює

Антикорупційні розслідування не повинні підірвати міжнародну підтримку України перед агресією РФ – розмова Сибіги з Каллас

Міністр оборони поінформував послів G7 про потреби України напередодні зими

Генсек НАТО Рютте: Ми всі працюємо над тим, щоб покласти край кровопролиттям та руйнуванням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА