Інтерфакс-Україна
22:20 09.10.2025

НАБУ та САП повідомили про підозру прокурору Офісу Генпрокурора

2 хв читати

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) за процесуального керівництва прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) повідомили про підозру прокурору Офісу Генерального прокурора, повідомляє САП у телеграм-каналі у четвер.

Також прокурор САП повідомив про підозру двом адвокатам, яких звинувачують у підбурюванні до дачі хабаря.

"За дорученням заступника Генерального прокурора – керівника САП прокурор повідомив про підозру 2 адвокатам, яких викрили на підбурюванні до надання 3 500 000 доларів США неправомірної вигоди за закриття на підставі "правок Лозового" кримінального провадження, яке розслідують детективи НАБУ", - сказано в повідомленні САП.

"У межах досудового розслідування встановлено, що адвокати та прокурор Офісу Генерального прокурора, вступивши у злочинну змову, запропонували підозрюваному в одній зі справ НАБУ вирішити питання про закриття справи шляхом підкупу посадових осіб САП та ВАКС", - повідомила САП у Телеграм.

За інформацією САП "згідно з розробленим планом особи виконували роль посередників під час отримання та передавання грошових коштів".

"При цьому розмір неправомірної вигоди збільшився – з 2 000 000 до 3 500 000 доларів США. На момент викриття злочину прокурор та адвокати отримали від підозрюваного частину коштів у розмірі 200 000 доларів США", - сказано в повідомленні Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Дії підозрюваних кваліфіковано за ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 4 ст. 369 КК України. Досудове розслідування триває. Встановлюються інші можливі учасники злочинної схеми.

Джерело: https://t.me/sap_gov_ua/3297

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція про заборону російськомовних версій сайтів набрала необхідну для розгляду кількість голосів

Окупанти втратили впродовж доби 1010 військовослужбовців - Генштаб

Більшість американців виступає за продовження постачання зброї Україні та запровадження додаткових економічних санкцій проти Росії - опитування

10 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ціна срібла оновила рекорд, перевищивши $60 за унцію

Папа Лев XIV закликав до продовження діалогу задля досягнення справедливого миру в Україні - ЗМІ

Переговори про передання Україні винищувачів МіГ-29 взамін за доступ до дронових й ракетних технологій тривають – Генштаб Війська Польського

Міноборони Великої Британії повідомило про загибель військовослужбовця в Україні

Постпред України заявив на Радбезі ООН, що Україна не торгує суверенітетом і територією

Російський НПЗ у Сизрані припинив роботу внаслідок пошкодження українськими дронами - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА