Інтерфакс-Україна
13:39 10.10.2025

Посли держав G7 на терміновій зустріч з міністром енергетики обговорили нагальні потреби галузі після обстрілів РФ

1 хв читати
Посли держав G7 на терміновій зустріч з міністром енергетики обговорили нагальні потреби галузі після обстрілів РФ

Група послів країн G7 в Україні провела у п’ятницю термінову зустріч з міністром енергетики України Світланою Гринчук та керівниками енергокомпанй – НЕК "Укренерго", НАК "Нафтогаз" та НАЕК "Енергоатом", під час якої обговорили наслідки російської атаки проти критичної інфраструктуру та підтримку у вирішенні найнагальніших потреб галузі.

"Посли G7 провели термінову зустріч з Міністром енергетики Гринчук та партнерами – НЕК "Укренерго", НАК "Нафтогаз" та НАЕК "Енергоатом", щоб обговорити російські атаки на енергетичну та цивільну інфраструктуру та підтримку України у протидії подальшим ударам і вирішенні найнагальніших потреб ", - йдеться у дописі на офіційному акаунті представництва послів G7 у соцмережі Х у п’ятницю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві енергопостачання поновлено у понад 423 тис. споживачів, система водопостачання працює в штатному режимі – Кличко

Технічні обговорення щодо можливості передачі Україні ракет Tomahawk тривають - МЗС

Зеленський наголосив на необхідності розширення кола партнерів в енергетичній сфері

МЗС: Ми дуже хотіли б бачити держсекретаря США з візитом в Україні

Приблизно 380 тис. абонентів у Києві залишаються без світла - Міненерго

Зеленський доручив активізувати роботу щодо залучення до програми PURL країн Центральної та Південної Європи

Сибіга проінформував колег про наслідки ударів РФ, поділився чітким списком енергетичних потреб України

Питання про спрямування російських заморожених активів для підтримки України близьке до вирішення – Зеленський

Зеленський отримав 4,2 млн грн доходу від погашення внутрішніх облігацій і купив на них нові - декларація

ВАКС арештував з альтернативою застави в 4 млн грн прокурора Офісу генпрокурора, підозрюваного в підбурюванні до підкупу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА