Інтерфакс-Україна
16:37 11.10.2025

Лідери України та США обговорили можливості посилити українську ППО і домовленості щодо цього

2 хв читати
Лідери України та США обговорили можливості посилити українську ППО і домовленості щодо цього
Фото: https://www.facebook.com/zelenskyy.official

Президент України Володимир Зеленський та президент США Дональд Трамп обговорили удари РФ по енергетиці та можливості посилити українську ППО, а також домовленості щодо цього.

"Вдячний за готовність підтримати нас. Обговорили можливості посилити нашу ППО і домовленості, які ми готуємо щодо цього. Є хороші варіанти, сильні ідеї, як реально посилити нас", - написав Зеленський за підсумками розмови з Трампом у суботу.

Зеленський повідомив, що у розмові з американським лідером він поінформував його про російські удари по енергетиці України.

"Потрібна готовність росіян брати участь у справжній дипломатії. Завдяки силі це можна забезпечити. Дякую, пане президенте", - резюмував Зеленський.

Як повідомлялося, Зеленський 23 вересня провів про зустріч із Трампом на полях Генасамблеї ООН і назвав її продуктивною. Після цього Зеленський заявив, що отримав позитивні сигнали від Трампа про підтримку України. Згодом The Telegraph повідомило, що Зеленський на закритій зустрічі з Трампом порушив питання поставок Україні американських далекобійних ракет Tomahawk, що здатні завдавати удари на відстань до 1600 кілометрів.

Водночас кілька днів тому президент США Дональд Трамп заявив, що рішення щодо поставок в Україну далекобійних ракет Tomahawk практично ухвалено. Проте не називав, яке саме.

Своєю чергою, Володимир Путін заявив, що постачання Україні Tomahawk нібито означатиме "абсолютно якісно новий етап ескалації" зі США та зашкодить відносинам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Співробітника поліції в Брюсселі звинувачено у шпигунстві на користь Китаю і можливо Росії

У Києві проходить 15-й марафон Незламності

Окупанти скинули авіабомбу на храм у Костянтинівці, загинули двоє людей, ще четверо зазнали поранень

У Херсоні загинула ще одна людина

Україна у межах синхронізації санкцій проти РФ за 4 міс. ухвалила 8 пакетів щодо 281 фізичних і 633 юросіб

Естонія тимчасово закрила пункт пропуску Саатсе на кордоні з РФ

Один із поранених внаслідок з'ясування стосунків із застосуванням гранати в Лозовій загинув, винуватця взято під варту

У США засудили ексвійськового, який розповів секретні дані про війну в Україні на сайті знайомств

ЄС з 12 жовтня запроваджує нову біометричну систему контролю, ДПСУ роз'яснює

Єрмак зустрівся з представницею ОАЕ, говорили про дітей та обмін полоненими, про інвестування в енергетику та агросектор

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА