Інтерфакс-Україна
18:55 14.10.2025

Аварійні відключення е/е застосовуються у восьми областях - "Укренерго"

1 хв читати

Аварійні відключення електроенергії застосовані в восьми областях, повідомила НЕК "Укренерго".

"Через зумовлену попередніми російськими обстрілами складну ситуацію в енергосистемі – у Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, а також частково у Кіровоградській, Київській і Черкаській областях – застосовані аварійні відключення", - йдеться в повідомленні "Укренерго" в Телеграм у вівторок увечері.

Там уточнили, що в Запорізькій області аварійно знеструмлюються тільки промислові споживачі.

На Чернігівщині оператором системи розподілу (обленерго) наразі застосовується три черги погодинних відключень.

"Триває ліквідація наслідків російських атак на енергооб’єкти в усіх постраждалих від обстрілів регіонах. Якщо у вас зараз є електроенергія – будь ласка, споживайте її ощадливо!", - закликає "Укренерго".

Як повідомлялося, у вівторок увечері про аварійні відключення в Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Полтавській та Сумській областях повідомили ДТЕК та обленерго.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент підписав євроінтеграційний закон про здоров’я та благополуччя тварин, обіг ветпрепаратів

Метеорологиня Ганчук очолить команду 31-ї Української антарктичної експедиції

У разі реорганізації Інституту фізико-органічної хімії науковим співробітникам буде запропонована аналогічна посада в новій структурі - Міносвіти

Рютте та Навроцький: Головне питання для безпеки Європи - не Гренландія, а Україна

Підстав для введення надзвичайної ситуації в енергетиці в Харківській області наразі немає – Синєгубов

Понад 114 млн грн повернуто державі у справі про закупівлю вугілля для "Центренерго"

Очільник ГУР МО побував на запорізькому напрямку

ДБР викрило лікарів одеського ТЦК, які видавали фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників

На допомогу Києву прийшли ремонтники з кількох областей, а уряд шукає можливість вивільнити для населення додаткову е/е

ДШВ ЗСУ за кілька хвилин уразили два російські "Буки" - "Бук-М2" і "Бук-М3"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА