Інтерфакс-Україна
20:51 14.10.2025

Трамп: Над урегулюванням у Газі ще належить попрацювати

1 хв читати
Трамп: Над урегулюванням у Газі ще належить попрацювати

Президент США Дональд Трамп у вівторок заявив, що для нормалізації обстановки в Секторі Гази потрібно докласти ще зусиль.

"Усі 20 заручників повернулися і почуваються настільки добре, наскільки можна очікувати. Це велике полегшення, але роботу не завершено. Тіла загиблих, всупереч обіцянкам, не повернуто. Друга фаза починається просто зараз!" - написав Трамп у соцмережі Truth Social.

Трамп, а також лідери Катару, Єгипту і Туреччини 13 жовтня поставили підписи під угодою про врегулювання ситуації в Газі.

За даними місцевих ЗМІ, підписаний документ ґрунтується на раніше оприлюдненому мирному плані Трампа, який містить 20 пунктів і кілька етапів для їх виконання.

На першому етапі передбачалося негайне припинення вогню, звільнення заручників і палестинських в'язнів.

У понеділок рух ХАМАС звільнив 20 живих заручників і передав тіла чотирьох загиблих. Ізраїльська влада звільнила з в'язниць близько 2 тис. палестинських в'язнів. Однак тіла ще 24 заручників залишаються в анклаві. Влада Ізраїлю і члени родин ще 24 загиблих обвинувачують угруповання в тому, що воно порушує домовленості, оскільки не повертає останків ізраїльтян.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина готується до можливих гібридних атак Росії на важливі об’єкти інфраструктури - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 172 ворожі атаки - Генштаб

Мерц: Україна стоїть на порозі гуманітарної та енергетичної кризи

Дениса Килимника призначено керівником Антитерористичного центру при СБУ - указ

Зеленський призначив Олександра Поклада першим заступником Голови СБУ - укази

Зеленський увів до складу РНБО керівника Офісу президента Кирила Буданова та вивів зі складу РНБО Олега Іващенка

ЗЕЛЕНСЬКИЙ УВІВ ДО СКЛАДУ РНБО КЕРІВНИКА ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА КИРИЛА БУДАНОВА ТА ВИВІВ ІЗ СКЛАДУ РНБО ОЛЕГА ІВАЩЕНКА

Петиція до Кабміну про підвищення зарплати для медсестер до 25 тис. грн та для лікарів до 30 тис. грн набрала 25 тис. голосів

Поліція: через туман та ожеледицю з 6 по 10 січня можливе обмеження вʼїзду великогабаритного транспорту до столиці

РФ систематично атакує американський бізнес і неодноразово намагалася вразити завод Bunge у Дніпрі — МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА