Інтерфакс-Україна
07:36 15.10.2025

Окупанти втратили впродовж доби 1070 військовослужбовців

1 хв читати
Окупанти втратили впродовж доби 1070 військовослужбовців

Втрати окупантів впродовж доби  склали 1070 одиниць живої сили та 191 одиницю техніки, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у зведенні на 7.00 середи.

Зокрема українськими воїнами знищено три танки, дві бойові броньовані машини, 43 артилерійські системи, два засоби ППО, 141 одиницю автомобільної техніки та автоцистерн.

Повітряні удари коштували противнику знищених 389  БпЛА оперативно-тактичного рівня.

 

ОСТАННЄ

Попередньо семеро постраждалих, в тому числі двоє дітей, внаслідок влучання ворожого дрона в багатоповерхівку у Дніпрі – ОВА

Аварійні відключення застосовані через масовані ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру - Міненерго

Російський дрон поцілив к багатоповерхівку у Дніпрі

Об'єкт енергетичної інфраструктури в Одеській області пошкоджено внаслідок атаки російських ударних дронів – ОВА

Кількість постраждалих внаслідок російського авіаудару по Харківській області зросла до 5 - поліція

Уряд на Раді безбар'єрності ухвалив рішення, які посилюють доступність послуг людям з обмеженими можливостями

Черевашенко призначений командувачем безпілотних систем ППО

Четверо постраждалих внаслідок ворожого авіаудару по передмістю Харкова

Припинення поставок російської нафти в Європу це питання часу – Зеленський

Зеленський зустрівся з діячами культури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА