Інтерфакс-Україна
13:43 16.10.2025

Аварійні відключення скасовано в Києві та низці областей, на Прикарпатті підтвердили введення графіків для промисловості

1 хв читати
Аварійні відключення скасовано в Києві та низці областей, на Прикарпатті підтвердили введення графіків для промисловості
Фото: https://www.facebook.com/minenergoUkraine

Аварійні відключення електроенергії, введені зранку 16 жовтня через наслідки атак РФ по енергосистемі, скасовано в Києві, Київській, Дніпропетровській та Полтавській областях, повідомили на цей час енергохолдинг "ДТЕК" та "Полтаваобленерго".

Водночас "Прикарпаттяобленерго" вже повідомило своїх промислових споживачів, що 16 жовтня, за вказівкою НЕК "Укренерго" у всіх регіонах України діятимуть графіки обмеження потужності (ГОП).

"На Прикарпатті ГОП будуть застосовуватися в повному обсязі 5 черг з 16:00 до 24:00", – йдеться в повідомленні в Facebook.

Як повідомлялося, через складну ситуацію в енергосистемі зранку 16 жовтня, ближче до 10:00, у Києві, Київській, Харківській, Сумській, Полтавській, Запорізькій, Кіровоградській, Дніпропетровській, Хмельницькій та частині Черкаської областей було запроваджено аварійні відключення.

Крім того, "Укренерго" зазначало, що є ймовірність введення графіків обмеження потужності для промисловості по всій Україні з 16:00 до кінця доби 16 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

Енергопостачання відновили для 220 тисяч домогосподарств в Одеській області - МВА

Сибіга обговорив із керівництвом МКС притягнення до відповідальності за злочини, скоєні в Україні внаслідок агресії РФ

Ворог окупував Серебрянку та просунувся у Бахмутському районі на Донеччині – DeepState

Україна і Польща визначили плани пошуково-ексгумаційних робіт на 2026р

Зеленський зустрівся з воїнами, які проходять реабілітацію у Нідерландах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА