Інтерфакс-Україна
02:39 19.10.2025

Зустріч Трампа з Путіним у Будапешті ставить ЄС у "незручне становище" — ЗМІ

1 хв читати
Зустріч Трампа з Путіним у Будапешті ставить ЄС у "незручне становище" — ЗМІ
Фото: https://www.foxnews.com

Майбутня зустріч президента США Дональда Трампа з президентом РФ ставить лідерів ЄС та НАТО у "незручне та неприємне становище", оскільки питання російсько-української війни буде обговорюватися без участі самого Євросоюзу, повідомляє El Pais.

За інформацією видання, обране місце проведення зустрічі може принести користь Росії, поглибивши розбіжності в ЄС щодо Кремля. "Місце було обрано ретельно, оскільки це може принести користь Росії, поглибивши розбіжності в ЄС щодо Кремля. Це також може зробити велику послугу Орбану, який наступного року чекають вибори в його країні", — зазначив виданню європейський дипломат.

Для того, щоб уникнути конфлікту з Трампом, лідери ЄС, ймовірно, будуть змушені надати Путіну спеціальні дозволи на проліт через свій повітряний простір або змусити його летіти довшим маршрутом.

Публічно ж лідери ЄС заявляють, що така зустріч може бути корисною для врегулювання війни РФ проти України. Проте кілька джерел видання у приватних бесідах описують майбутню зустріч як "політичний жах" для Євросоюзу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Сан-Франциско через масштабне відключення електроенергії залишилися без світла близько 130 тисяч споживачів

ОВА: Четверо людей поранені внаслідок обстрілів 24 населених пунктів Запорізької області

Семеро людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини за добу — ОВА

Окупанти за добу втратили 1 130 осіб та 69 од. спецтехніки - Генштаб

21 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Різниківки, Новоекономічного і Гуляйполя

Двоє індійських студентів загинули на фронті в Україні після примусової мобілізації з боку РФ - ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА