Інтерфакс-Україна
07:16 19.10.2025

Держдепартамент США попередив про можливе порушення режиму тиші в Газі з боку ХАМАС

1 хв читати
Держдепартамент США попередив про можливе порушення режиму тиші в Газі з боку ХАМАС

Сполучені Штати повідомили країни-гаранти мирної угоди, що ХАМАС може порушити режим припинення вогню в Газі та атакувати цивільне населення.

Гаранти мирної угоди вимагають від ХАМАС дотримуватися своїх зобов’язань за умовами припинення вогню.

"Якщо ХАМАС продовжить цю атаку, будуть вжиті заходи для захисту населення Гази і збереження цілісності режиму припинення вогню", – зазначено в заяві.

Як повідомляється на офіційному сайті Державного департаменту США, запланована атака проти палестинського цивільного населення стане "прямим і серйозним порушенням угоди про припинення вогню і підірве значний прогрес, досягнутий завдяки посередницьким зусиллям".

У документі наголошується, що Сполучені Штати та інші країни-гаранти "залишаються рішучими у своїй відданості забезпеченню безпеки цивільного населення, підтримці спокою на місцях і просуванню миру та процвітання для населення Гази і регіону в цілому".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: перші 10 тис. "Пакунків тепла" отримали мешканці найбільш постраждалих районів Києва та Київщини

"Укренерго" в понеділок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Кількість загиблих шахтарів зросла до 15, постраждалих семеро - ДТЕК оновив свій допис

ДТЕК повідомляє про 13 загиблих та 8 поранених внаслідок атаки РФ на автобус шахтарів на Дніпропетровщині

Загинули 12 осіб, ще 7 постраждали через атаку ворожих БпЛА на Дніпропетровщині

Шмигаль: вночі завершився ремонт високовольтної лінії, що з’єднує Україну з Молдовою

Дві жінки постраждали внаслідок удару російського БпЛА по Хотімлі - Синєгубов

Таяні: Італія підтримує вступ України до ЄС, але пріоритетом залишаються Балкани

Міноборони України: Швеція готує один із найбільших пакетів безпекової допомоги - ППО, радари Saab, РЕБ та дрони

Загинула жінка, ще одна дістала поранень у Слов'янську через ворожу атаку ФАБ-250

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА