Інтерфакс-Україна
09:57 22.10.2025

Сибіга закликає міжнародних партнерів мобілізувати додаткову енергетичну підтримку для України

1 хв читати
Сибіга закликає міжнародних партнерів мобілізувати додаткову енергетичну підтримку для України
Фото: МЗС України

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга знову закликає міжнародних партнерів мобілізувати додаткову енергетичну підтримку для України напередодні зими та запобігти гуманітарній кризі в центрі Європи.

"Замість дипломатії та мирних переговорів, Росія продовжує свої жорстокі удари по Україні. Енергетична інфраструктура та звичайні будинки по всій нашій країні зазнали нападів протягом ночі", - написав Сибіга у соцмережі Х в середу.

"Я знову звертаюся до всіх партнерів, установ та міжнародних організацій з проханням мобілізувати додаткову енергетичну підтримку для України напередодні зими та запобігти гуманітарній кризі в центрі Європи", - зазначив він.

Зокрема, за словами голови МЗС, Україні потрібні додаткові обсяги енергетичних ресурсів та коштів, мобільні генеруючі установки, ремонтне обладнання та додаткові засоби протиповітряної оборони.

"Це терміново, і ми будемо вдячні за кожне нове оголошення", - додав він.

Сибіга резюмував: "Настав час відмовитися видавати бажане за дійсне та продемонструвати силу. Нові сильні санкції. Нові рішення щодо заморожених активів. Нове посилення протиповітряної оборони та далекобійних можливостей України".

Джерело: https://x.com/andrii_sybiha/status/1980880301640270024

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

7,5 тис. абонентів на Одещині залишаються без світла після негоди - ОВА

Другий раунд тристоронніх переговорів в Абу-Дабі було перенесено через зустріч представника США і Дмитрієва - ЗМІ

Російські оператори свідомо направили "шахеди" на автобус і мирних людей на Дніпропетровщині - радник Міноборони

Київ опівночі повертається до тимчасових графіків – ДТЕК

Кількість загиблих унаслідок атаки на автобус із шахтарями на Дніпропетровщині зросла до 16 осіб - Кулеба

Міністр оборони Німеччини: припинення підтримки України обійдеться дорожче, ніж допомога зараз

Україна розраховує на активність американської сторони щодо заходів деескалації — Зеленський

Команда України вирушить на тристоронні переговори в ОАЕ ввечері 2 лютого після підготовчої наради — Зеленський

Зеленський: Більш ніж 500 багатоквартирних будинків в Києві - без опалення

Для проєкту "Сталеві союзники" зібрано $500 тис. на наземні роботизовані платформи для ЗСУ - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА