Інтерфакс-Україна
18:11 22.10.2025

Молодіжний дипломатичний форум за сприяння УЧХ стартував у Києві

1 хв читати
Молодіжний дипломатичний форум за сприяння УЧХ стартував у Києві
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

II Молодіжний дипломатичний форум, організований Українським Червоним Хрестом (УЧХ), проходить у Києві.

"Гуманітарна дипломатія — це дипломатія людяності. Вона вимагає від нас не сили, а переконання, не тиску, а співчуття. Її мета — забезпечити, щоб людські життя і гідність залишалися в центрі будь-яких рішень і переговорів", — наголосив старший науковий співробітник Оксфордського університету Х’юго Слім під час відкриття форуму.

Як повідомив УЧХ у Фейсбуці, протягом двох днів понад 100 учасників форуму братимуть участь у панельних дискусіях, навчальних лабораторіях і симуляціях, де разом з експертами, дипломатами та представниками гуманітарних організацій розбиратимуть, як застосовувати гуманітарні принципи у переговорах, протидіяти дезінформації й ефективно захищати потреби громад.

Серед ключових тем — роль молоді у гуманітарній дипломатії, гуманітарний голос України, а також практичні навички ведення переговорів, публічних виступів і кризових комунікацій.

"Сучасний світ стикається з безпрецедентними викликами — війнами, кліматичними кризами, масштабними переміщеннями населення та хвилями дезінформації. Саме тому гуманітарна дипломатія — новий вимір сучасної дипломатії, що поєднує діалог, переконання й адвокацію для захисту людей і посилення їхнього голосу у світі", — зазначив генеральний директор УЧХ Максим Доценко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чергова петиція до Кабміну про заборону утримання собак на ланцюгу набрала лише 100 голосів

Зеленський обговорив із Наусєдою підтримку української енергосистеми, військову співпрацю, спільні оборонні проєкти

МВС: 1300 пунктів незламності розгорнуто у столиці

Хаменеї сховався в підземному бункері у зв'язку з можливим нападом США на Іран - ЗМІ

Вночі окупанти обстріляли Дніпровський район Херсона, загинув літній чоловік

Генштаб зафіксував 127 бойових зіткнень упродовж доби

Голова Держетнополітики: Війна дедалі частіше приводить людей до Церкви, ніж у "тихі" часи

РФ пропонує Україні спільно користуватися електроенергією Запорізької АЕС - ЗМІ

На Херсонщині через ворожі удари пошкоджено понад 30 будинків, поранено 4 людей - ОВА

Зеленський: За тиждень Росія випустила понад 1,7 тис. дронів, 1,3 тис. авіабомб і 69 ракет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА