Інтерфакс-Україна
16:25 23.10.2025

На Полтавщині депутата міськради підозрюють у недостовірному декларуванні на суму понад 200 млн грн

1 хв читати

Правоохронці повідомили депутату Полтавської міської ради про підозру у поданні завідомо недостовірних відомостей у деклараціях особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

"За даними слідства, під час подання декларацій за 2022–2024 роки депутат приховав наявні у нього і його близьких родичів віртуальні активи і правочини з ними на суму понад 200 млн грн. У 2025 році він подав уточнені документи, у яких частково задекларував нематеріальні активи та транзакції з ними, проте подані дані також не були достовірними", - вказується у повідомленні.

Викриття провели прокурори Офісу генерального прокурора спільно зі слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України та співробітниками Управління Служби безпеки України в Полтавській області.

Досудове розслідування триває. Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Джерело: https://gp.gov.ua/ua/posts/na-poltavshhini-deputatu-miskoyi-radi-povidomleno-pro-pidozru-u-nedostovirnomu-deklaruvanni-na-sumu-ponad-200-mln-grn

 

ОСТАННЄ

Чоловік загинув через російський обстріл Херсону

РФ ударила по Запоріжжю: поранений рятувальник – ДСНС

Мудра: Слід проаналізувати механізм залучення міжнародних експертів до конкурсних комісій

Обмеження е/е застосовуватиметься в пʼятницю в окремих регіонах з 7:00 до 23:00

Росія боїться правди, тому вона націлюється на тих, хто її розповідає, – Матернова

Генсек Ради Європи шокований загибеллю журналістки та оператора телеканалу Freedom через удар російського дрона

Зеленський та Мелоні обговорили захист української енергетики від ударів РФ та ініціативи в програмі SAFE

Папа Римський і Карл III спільно провели богослужіння у Ватикані

Саміт у Будапешті запропонувала американська сторона, такі зустрічі потрібно добре готувати - Путін

Двоє членів наглядової ради Прозорро.Продажі склали повноваження, троє додалось

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА