Інтерфакс-Україна
18:50 24.10.2025

Укроборонпром поглиблює співпрацю з Rheinmetall в ремонті бойових машин - гендиректор

2 хв читати
Укроборонпром поглиблює співпрацю з Rheinmetall в ремонті бойових машин - гендиректор
Фото: https://www.facebook.com/german.smetanin

Генеральний директор Акціонерного товариства "Українська оборонна промисловість" (АТ "УОП") Герман Сметанін анонсував поглиблення співпраці з німецьким оборонним концерном Rheinmetall у ремонті військової техніки.

"Спільне підприємство з Rheinmetall активно працює та показує хороші результати з ремонту бойових машин. Тож ми з партнерами поглиблюємо співпрацю в цьому напрямку. Говорили про це під час зустрічі з генеральним директором компанії Rheinmetall Landsysteme GmbH Бйорном Бернхардом. Йшлося про розширення виробничих можливостей ремонтного хабу", - написав Сметанін у Facebook у п'ятницю за підсумками зустрічі.

Також сторони обговорили розширення номенклатури виробів, що обслуговуються на потужностях спільного підприємства.

Як повідомлялося, у вересні міністр оборони України Денис Шмигаль повідомив, що під час зустрічі з керівником німецької Rheinmetall AG Арміном Паппергером на полях міжнародної виставки озброєнь Defence Security and Equipment International Exhibition and Conference (DSEI) у Лондоні була фіналізована процедура запуску нового спільного підприємства. "9 вересня було виділено землю у безпечному регіоні України, де буде побудований новий завод з виготовлення снарядів Rheinmetall для потреб Сил оборони. Обговорили також інші важливі проєкти, зокрема розвиток спроможностей з ремонту і виробництва бронетехніки", - повідомив тоді голова уряду.

Паппергер минулого року заявляв, що Rheinmetall будує в Україні 4 заводи з виробництва зброї. Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з ним відзначав успішні кейси спільного ремонту техніки та локалізації виробництва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лісовий може бути звільнений з посади міністра освіти, допускають депутати Гончаренко і Железняк

Сирський: Українські підрозділи продовжують утримувати північну частину Покровська - бій триває

Сибіга в ОБСЄ: допоки Україна стікає кровʼю, ніхто в цій залі не може почуватися в безпеці

Херсонська ТЕЦ припинила роботу через атаки росіян, без тепла понад 40,5 тис. абонентів – ОВА

В Україні в найближчі дні без опадів, але в неділю суттєво похолоднішає

Майже половина європейців вважають Трампа ворогом Європи та оцінюють як "високий" ризик війни з Росією – опитування

Учасники студії "Квартал 95" зареєстрували нову компанію "Квартал ЮА"

САП вимагає визнати необґрунтованими активи судді Києво-Святошинського райсуду Київщини

У Львові смертельно поранено військовослужбовця ТЦК, нападника затримано - прокуратура

Київрада має збільшити фінансування програми підтримки Захисників та Захисниць на 800 млн грн – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА